Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nagyon normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon normális, viszont a sexet nem kivánja. Nagyon ritkán vagyunk együtt. Azt mondja, hogy ő sosem kivánta a sexet. ?

Figyelt kérdés
Egy kis idő elteltével persze mint minden embernek elöbb utóbb megkivánja a sexet de nem maszturbál nem pasizik, max flörtöl. Ez az állitása. Én sosem találkoztam még ilyennel a lányok között. 20/L és én 24/F
2015. dec. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen?
2015. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
0%

lehet így nevelték

v.

nagyon szégyenlős ill azt hiszi nem fog tetszeni szex közben

2015. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De élvezi????
2015. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Élvezi persze, lehet is látni rajta.
2015. dec. 19. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval kapcsolatban flörtöl.
2015. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mai nap találkoztunk egy kávéra és kicsit rá mentünk a sex témára is. Megegyeztünk, hogy össze járunk sexelni és jólérezni magunkat. Ez az első meg is történt. Azt azért hozzá tette, hogy addig legalább átgondoljuk mindketten, hogy hogyan is lesz tovább. Viszont azt is megkérdezte, hogy nem lenne-e baj, hogy ha mással is sexelne? Annyit hozzá tett még, hogy nem is mondta h bármi lesz is. De lehet, hogy megtörténhet.. Ehhez én is persze hozzá tettem, vissza kérdeztem, hogy ugyanez részemről probléma lenne-e? Mondta jobb ha nem tudja, de légyszives gumival és ne k@rvával..

Nem tudom hova tenni teljesen ezt a mai napot. Nem bánom, hogy ezt igy megbeszéltük, mármint a kapcsolatos dolgokat is. Viszont elgondolkodtató, hogy most ezzel az agyam próbálja húzni, vagy nem értem. :) Ti már találkoztatok hasonló szituval?

2015. dec. 20. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Kielegíti más..ennyi
2017. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!