Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy is működnek a pasik? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is működnek a pasik? L

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról lenme szó. Tudom jól, mivel nagyon sokszor bevallotta, hogyha nem lenne jelenleg kapcsolata, nagyon szeretné velem, bár már így is sokszor ezen ábrándozik, vagyis kettőnkön.


Viszont mikor férfiakról mesélek neki, a viselkedéséből, szavaiból úgy jön le, mintha féltékeny lenne. Zavarja, ha konkrétan beszámolok az esetleges udvarlómról.


A kérdésem: Csak azért, mert szeretne velem lefeküdni ez féltékenységet szül? A szexuális vágy okozza?


2015. dec. 20. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a pasik működhetnek így, ez nőkkel is előfordulhat. Nem biztos, hogy a szexuális vágy okozza, lehet többet is akarna tőled.
2015. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem csak a férfiak, de most egy pasiról van szó, azért kérdeztem így.
2015. dec. 20. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A jelenlegi kapcsolatában 100% nem érzi jól magát, ezt borítékolhatod is zsebbe. Még ha nem mondja, akkor is így van. Ha szerelemből szeretné a párját, nem mondana neked ilyeneket. Beléd van zúgva, mint lóhúgy a gödörbe, de legalább is vonzódik hozzád, nem vagy közömbös iránta. Azért féltékeny.

De ha csak megfektetni akarna, akkor is elképzelhető a féltékenység, mert nem jön össze neki, a veled való hancúr. De ez is csak azért van, mert nem jó a kapcsolata. Ott van valami.

2015. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem te vagy a szemét, hogy tudod hogy rosszul esik neki hogy mesélsz a másokkal való élményeidről, amikor tudod hogy kellenél neki.

De ő meg egy lúzer, hiszen a közeledben maradt, amikor kapott egy nyilvánvaló visszautasítást. Egyik félt se tudok sajnálni.

2015. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ő kérdezi. És nem regélek, hanem röviden-tömören mondom+ kinyílvánítom, hogy milyen férfira vágyom. Gondoltam már kettőnkre, de mivel neki kapcsolata van, nem megyek bele még az erről való csevegésbe sem. Semmi értelme és helytelen is lenne. Az, hogy ő meg miket mond nekem pedig, nem az én saram. Egy "Szia, hogy vagy, mizu?" után simán belecsap, hogy amúgy ő szeretne ezt+azt, HA szingli lenne stb. Volt, hogy ledöbbentett, olyan is, hogy szóhoz se jutottam. Olyan könnyedséggel beszél ilyesmikről, mint aki rákészül, legalábbis sokszor gondol erre.

Különben mindenki magából indul ki.

2015. dec. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!