Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik fordítva működnek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik fordítva működnek?!

Figyelt kérdés

Utcán elég gyakran leszólítanak, de egyszerűen nem tudom, hogyan kell őket visszautasítani...


Volt olyan, hogy egy ürge magyarázott 10 percen át, hogy milyen vállalkozása van, holott rá se figyeltem, nem válaszoltam egyik kérdésére, sőt még a szemébe se néztem.

Ez nem hogy lelombozta volna, felkeltette a vadászösztönét...


Egy másik meg egyenesen kijelentette, hogy milyen szerény vagyok. Nem SZERÉNY, hanem érdektelen.


Sajnos már megjártam egyszer így, megmondtam kerek perec egy férfinak, hogy nem szeretnék tőle semmit, erre karon ragadott elég erősen, és ha nem jött volna egy ismerősöm arra, ki tudja meddig vonszol.

Nem vagyok egy nagy teremtés, úgyhogy könnyű dolga volt.


Mégis ennél jobban hogy lehetne megértetni az ilyenekkel, hogy hagyjanak? Nem kell a telefonszámuk... Csak menjenek tovább... Még egyszer nem kockáztatnám, hogy kijelentem nekik egyértelműen.


Komolyan már trampli ruhákban megyek ki inkább, de még így is... Nekem ebből elég.


2009. aug. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem működnek fordítva, csak nem törődnek bele hogy ilyen könnyen lepasszolod őket.

A következőt tedd. Állj meg, nézz a szemébe és mondd:

B*szdmeg! Nem fogod fel hogy k*rvára de leszarlak? Menj a dolgodra, én is az enyémre, és szia.

Bánj velük lekezelően, káromkodj, kiabálj, de ne annyira hogy az utca népe előtt cikibe hozd magadat, és már mehetsz is! :)

2009. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Persze, kiabáljon, meg káromkodjon. Aztán egyszer kifog valami gyengébb idegrendszerű faszit, aki még meg is veri e miatt, vagy rosszabb.

Az ilyeneket nem nagyon tudod lerázni, sajna a férfiak többsége idióta! Ha szép vagy ez van. Sajna.


Mindenesetre tarts magadnál valami védelmet, gázsprét például.

2009. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Azok, akikről beszélsz, nem "a pasik" általában, hanem kétféle embertípus.


Egyfelől, alkoholisták és más lecsúszott, széthullott életű szerencsétlenek. Ezek azok, akik elkezdik elmesélni az életüket.


A másik kategória az, amelyik ismerkedés céljából leszólít. Ezek vagy sztárkinézetű magabiztos nőcsábászok, vagy egyszerű bunkók, vagy a kettő egyszerre.


Úgy lehet őket lerázni, ha nem szólsz hozzájuk, meg se hallod őket, hanem elfordulsz, továbbmész.


Csak akkor tud valaki 10 percig magyarázni, ha állsz és hallgatod. (Megjegyzem: sok nőből hiányzik a határozott nemet mondás képessége.)


Ha szóba állsz velük (és ebben a "menj a fenébe" is benne van), akkor az 1-es kategória örül, hogy emberi szót hall, és mesél tovább, a 2-es kategória pedig feltételezi, hogy vetted a lapot és kommunikációba léptél velük (ti. válaszoltál nekik ahelyett, hogy egyszerűen továbbálltál volna), ezért folytatható a leszólítási kísérlet.

2009. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
tanulj ki valamilyen küzdősportot önvédelemre meg tényleg nem ártana magaddal hordani valamit pl.: gáz spray, valami kés-pillangó vagy valami...ha látják hogy nem érdemes beléd kötni, akkor lekopnak hiddel...egyébként egy acélbetkós bakancs is tekintélynövelő lehet...ismerőseimnél bevált :) meg persze jól apríthatod a támadót vele :)
2009. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ott kezdődött a dolog, hogy épp álltam és várakoztam... Na most ha rám köszön egy ürge, akkor egyből tovább megyek, jön utánam! Ráadásul az pont biciklivel volt, amelyik magyarázott, simán utánam jött volna. Nem szóltam neki vissza, küldtem neki lekicsinylő pillantásokat, hát mondhatom sokra mentem vele.


Ráadásul nem is alkoholista/lecsúszott pasas volt, csak nem volt helyes.


Most hogy kutyával vagyok, egyből lerohannak, hogy "Jaj de aranyos a kutya.....Hogy hívnak????" Pedig rájuk sem néztem, egy pillanatra sem.

2009. aug. 27. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
nem működnek másképp, eza mai sok libának köszönhető,aki könnyen adjamagát, azt hiszik mindenkit megkaphatnak..nekem volt oan helkezdte a kezem simogtani a buszon...2en voltak. Megkérdezte hangosan h mégis mit képzelsz??? erra azt mondta h én meggkora egy büszke qrva vagyok,mert h multkor megfogta a csaj seggét azt nem szolt semmit. Hát mondom gratula a csajnak is meg neked is!! undoritó világban élünk az a baj...elvan qrvulva..
2009. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pff...

Hát én nem azok közé tartozom. Nem kéne mindenkit ribinek nézni...

Tegnap megint volt egy incidens, most alkalmaztam a "visszaszólok" dolgot (megint), hát kikerekedtek a srác szemei :) Beégett a haverjai előtt. Na mindegy. Ebben az esetben bejött, hál' Istennek.

2009. aug. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!