Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk csóktól feláll már nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk csóktól feláll már nektek?

Figyelt kérdés
Bármilyentől vagy csak egy szenvedélyes tapizósabbtól? Rossz érzés ha utána nem lesz semmi?
2015. dec. 20. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen feláll, bármelyik csóktól. Nem gond ha nem lesz semmi utána. Nem vagyok önző. Volt páromat, sokszor elégítettem ki viszonzatlanul, mert pl. nem volt szexre alkalom. Így bevetettem az ujjaimat. :)
2015. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kedves #10!

Jobb lenne ha minden az érzéseken mulna és nem számitásokon alapulna.

1, 2, v. 3.?

Ha már az elsőnél megtennéd, tedd meg! Ne filoz ki mit fog gondolni! Mi lesz azután! Se ne taktikáz!

Viszont ha ezeken kivül valamiért nem akarsz, a férfinak illenék tiszteletben tartani.

Ugyan ez áll a csokolozásra, simogatás(izgatás) és igy tovább.

2015. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Feláll.
2015. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

ma 21:46

Dehogy fogok ilyet csinálni első randin :D szerintem egy normális fiúnak nem is kéne barátnőnek egy olyan lány, aki már első randin térdel, maximum rbancnak, én ezt kihagynám :D

De azért sok szerencsét az ilyen lányok megtalálásában... :D

2015. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Változó.

Van olyan csók, amitől igen és van olyan, amitől nem. Ha együtt vagyok a lánnyal és elcsattan egy búcsúcsók vagy bármi hasonló, akkor nem. Elég gáz lenne pl., ha családi eseményen ott álldogálnék mindenki előtt...

Egy szenvedélyes vagy akár szexi nézés után kapott csóktól már igen. Tapizóstól meg természetesen.

Ha nem lesz utána semmi, nem feltétlenül rossz érzés. Van, hogy jó, ha a lány húzza az embert. Az viszont nem jó, ha együtt vagyunk régóta és már ismer, tudja, hogy akarom és úgy húz.


(Nekem sem kéne komolyabbra olyan lány, aki 1. randin már kapható.)

2015. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves számolo müvészek!!

Szent életüek!

Mert amiröl ti irtok az biztositék valoszinüleg a hosszu kapcdolatra! Gondoljátok! Ti!

Egy kapcsolat, házasság nem attol lesz életre szolo, hogy mikor "térdelt le"!

2015. dec. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással ne okoskodj már tes..
2015. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%

"Kedves számolo müvészek!!

Szent életüek!"


MIAFASZ XDDDDDDDDDDDDDD

2015. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kötözködsz, v. hozzászólsz 86%?

Privát levélben törekedek a helyesírásra. De itt, telefonról, igen macerás! Az itteni helyesírásom nem befolyásolja a leírtakat.

Szíved joga olyant választani amilyent akarsz.

Amúgy jól eltértünk a tárgytól!

Csak azért, mert valakinek/valakiknek szurja a szemét, hogy lemertem írni: az érzelmeire hallgasson, ne az elvárásokra.

2015. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

jajj! elqrtam!


* ...szúrja a szemét...

2015. dec. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!