Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig bírtátok önkielég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírtátok önkielégítés nélkül?

Figyelt kérdés

Srácok! Nektek mennyi volt a max., amíg nem könnyítettetek magatokon? Mit éreztetek az idő alatt, nem feszült, nem volt nagyon könnyen ingerelhető?

Láttam egy videót, amiben a srác kb a koton felét telenyomta anyaggal és ez nem átverés. Lehetséges ez, vagy éjszaka kiürülne? Nektek mennyivel növekedik a mennyiség ha nagyon sokáig gyűjtitek?



2015. dec. 20. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

én max egy hétig birtam. feszülést vagy nagyon könnyű ingerelhetőséget nem éreztem.

attol hogy egy hétig gyűjtöttem számottevően nem nőtt a mennyisége. persze azt észrevettem hogy azért több jött.

2015. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
41%
Én nem bírom most sem. Általában 1-2 órát kibírok, de éjszakánként is fel kell kelnem hogy rárántsak egyet az öreg harcosra. 13/f
2015. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hét és elég húzós volt :D
2015. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és miért volt húzós??
2015. dec. 20. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert feszített a cucc rendesen, minden bajom volt már a végén
2015. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kb mennyi jött? ha nem mérted le, akkor kb hányszorosa?
2015. dec. 20. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, lány vagy és csak azért érdekel a téma :D Amúgy nem olyan sok, mint vártam
2015. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a max eddig 1 hónap volt. Barátnőmmel próbáltuk ki.

1 hét után már baromira feszült voltam és kielégületlen. A 2. héten már csak arra tudtam gondolni és frusztrált voltam. Közben lassan elkezdtem ezeket a felgyülemlett energiákat másba levezetni. Elsősorban a barátnőm kényeztetése volt, amit megtanultam h plusz frusztráció helyett ezeket az energiákat átvezessem pl. orális szexbe és a barátnőm orgazmusa egyfajta kielégülést nyújtson nekem is. Ezenkívül még a felgyülemlett energiákat egyéb dolgokban vezettem le, pl. munka, sport, házimunka.

3 hét után ez már kezdett annyira jól működni h a saját orgazmusom már nem is volt olyan központi téma, a barátnőm élvezetét tartottam előbbre.

A "kicsinyes" testi szenvedélyeim iránt érzett vágy kezd elhalványulni helyett a kapcsolatunknak egész más, magasabbfokú aspektusai kerültek előtérbe. Egyesek ezt spiritualitásnak mondanák. Már nem éreztem olyan elviselhetetlen frusztrációt, sőt, az agyam és a testem kezdett megbarátkozni a dologgal.

Habár a napokat azért még mindig számoltam vissza.

Az utolsó pár napban újra elöntött a vágy és a frusztráció, főleg mert a barátnőm is újra elkezdte húzni az agyam. Végül eljött a megkönnyebbülésem napja, hosszas várakozás utána barátnőm kb másfél óra lassú kényeztetés után engedett elélvezni, azt hiszem az volt életem legjobb és legnagyobb orgazmusa.

A mennyiség jóval több volt mint szokott, bár azért egy óvszer felét nem töltötte volna meg, annál jóval kevesebb. Nem volt éjszakai magömlésem, az sztem több mint egy hónap után jön, de nem termelődik a végtelenségig sztem.

Mindenesetre az orgazmus annyira intenzív és hosszú volt, hogy egy teljesen más érzés volt az átlagos orgazmushoz képest. Azóta folyton erre vágyok. Egy gond van csak, h az önmegtartóztatás macerás, az első héten nehéz átesni és nem szokott sikerülni, ill. a barátnőmnek sincs mindig kedve, de most úgy néz ki kipróbáljuk megint.

2015. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hónapokig el vagyok nélküle. A leghosszabb eddig 2 hónap volt és nem esett volna nehezemre tovább folytatni, de végül miért ne alapon kicsaptam.
2022. nov. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!