Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha már ennyitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már ennyitől feláll neki?

Figyelt kérdés
Még hozzám se ér, csak nagyon közel jön hozzám és sokáig így maradunk, beszélgetünk és már felizgul. Ez gyakran elő fordul mással is? Ez természetes, ha nagyon erős a vonzalom 2 ember között?26N
2015. dec. 20. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Azt jelenti,hogy nagyon kivan teged.
2015. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én anno már annyitól elélveztem amikor a barátnőm megfogta...
2015. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erős a szexuális kisugárzásod. Ha ennyitől feláll neki akkor ezt veheted dicséretnek is!
2015. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Képzeld olyan is van hogy spontán merevedés, amikor megugrik a tesztoszteronszint.
2015. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben van.
2015. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
páromnak annyitól is acélmerev szokott lenni a farka ha csak beszélünk a szexről, arról hogy milyen volt pl a múlt éjjel vagy mit akarunk egymással csinálni aznap... hozzá se kell hogy érjek hozzá
2015. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rá vagyok kattanva egy nőre, akkor velem is megesik, de elég ritka az ilyen csaj nálam.
2015. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!