Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok peches vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok peches vagy a pasik 90%a ténlyeg ennyire gyorstüzelő?

Figyelt kérdés
gyorstüzelő alatt azt értem aki 10 perc nettó szex (azaz előjáték ilyen-olyan dolgok nélkül) a maximum ámit kibír.
2015. dec. 21. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, sajnos én még ennél is gyorsabban elmegyek, kb nettó 2 perc, szóval kb 10 éve csak ilyen alkalmi kapcsolataim vannak emiatt. a 10 perc sztem átlagos, inkább te mész el túl sokára nem? próbáltatok más pózokat?
2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

lehet nekem túl nagyok az igényeim de azért egy 10 percnél többet szeretnék ami tényleges szex... nem csak az elélvezés miatt azt sok pasi meg tudja oldani a nyelvével, de jobban szeretek szex közben elmenni és arra alig adódik lehetőség mert 5-6 perc az átlagos (épp elkezdenék belelendülni) a 10 perc már a maximum amiket tapasztalok de még kapcsolataim során is ahol a partneremnek lenne ideje fejlődni.


váltogatjuk a pózokat persze de nem nagyon számít, a pasik egyszerűen korán elmennek szinte mindegy hogy csináljuk.

2015. dec. 21. 19:39
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
én eddig 4 pasival voltam ebből 3 volt ilyen "gyorstüzelő" majd utána egyre jobban belejött :D a jelenlegi barátom már az elején is 20-30 percig bírta mostanság nem ritka h több mint egy óra a nettó szex része
2015. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 RRR ***** válasza:
77%

peches vagy

vagy

nagyon nagyon ézéki

2015. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:
*érzéki
2015. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
akkor biztos nagyon jól nézel ki!, ha nagyon izgatod a pasikat és tetszik a látványod, az még pluszba elvesz perceket! legalábbis nálam így van.
2015. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Az állatok is alapjáraton gyorstüzelésre vannak programozva, merthogy szex közben a legkiszolgáltatottabbak, így gyorsan végezni kell. És ugyebár az ember is állat. Nem akarom "védeni" azokat, akik gyorsabban mennek el, ez pusztán ténykérdés, és csak a nők elméjében van ilyen (sok szor lehetetlen) elvárás, hogy a partnerül órákon keresztül döngesse őket szakadatlanul.
2015. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És legalább próbáltad fejleszteni a pasik ezen képességét?
2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1. Menet 2 perc

2. Menet 8 perc

3. Menet 25 perc

4. Menet ha vannilyen akkor az már elég sokáig tart :D

2015. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 perces szex a legkényelmesebb :D Lovaglóba elég gyorsan el tudok menni ha meg már elélveztem utána nem annyira kellemes a szex. Szóval jó ha a fiú is hamar végez. Nem várom el hogy döngessenek 40-50 percekig. De van hogy nálunk is elnyúljtjuk akkor viszont figyelünk hogy én ne menjek el az elején. :D
2015. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!