Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl komolyan veszek mindent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komolyan veszek mindent, hogy lehetne változás?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig komoly kapcsolatokat akartam és ,,túlságosan is tisztelem a nőket". Ez alatt azt értem, hogy ha akár felajánlja magát csak szexre akkor sem akarom megtenni, hogy csak lefekszünk és otthagyom, inkább le semfekszem vele és utána még el is vagyok keseredve, hogy miért adja könnyen magát. Vagy például komoly kapcsolatnál rohadtul zavar, hogyha kicsitt több pasival volt már mint ,,kéne". Ragozhatnám a végtelenségig, a lényeg az, hogy nem tudok ,,ösztönlényként" viselkedni és az utóbbi időben attól félek, hogy ha majd idős leszek, akkor sajnálni fogom, hogy ilyen voltam.Hogy tudnék ezen változtatni?Jó, persze tudom, hogy jellem és emberfüggő, tehát lehet, hogy egyszerűen ilyen vagyok stb... De mégis ha valakinek lenne valami ötlete, hogy mire gondoljak, mit csináljak, hogy éljek úgy, hogy egész mélyen megváltozzak ilyen téren?

2015. dec. 22. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21F Bocs lehagytam...pedig tudtam, hogy valami kimaradt:)
2015. dec. 22. 02:08
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyjából ugyan ilyen vagyok 19f, talán kicsit enyhébb verzió:D de engem nem zavar
2015. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát engem azért igen, mert bármennyire elvagyok így, sok helyzet van amit élvezhetnék és helyette pont az ellenkező érzéseket váltja ki belőlem. A legrosszabb, hogy sok kaland ki is maradt, mert nem akartam, de amúgy nem vagyok nagy erkölcsbajnok, de valamiért ilyen vagyok a nőkkel:(
2015. dec. 22. 02:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, nem azért vagyok ilyen, mert esélyem nincs egy nőre sem.Tehát nem sírni jöttem, hogy minden nő r.banc:D
2015. dec. 22. 02:22
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kicsit lazulj el. Mi bajod lehet, ha bevállalsz egy-két laza dolgot is? Nem kell mindig görcsölni. Én is sokáig ilyen voltam, meg milyen már az, hogy én csak szexelek és nincs komoly kapcsolat mögötte. Hát baromira nem érte meg. Persze nem sajnálok semmit, de most hogy már lazább vagyok, sokkal jobban érzem magam és sokkal több sikerem is van. Soha nem tudtam elképzelni, hogy szexkapcsolatom legyen, vagy kötöttségektől mentes. Amióta bevállalósabb és lazább lettem, sokkal több nő is figyel fel rám.
2016. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen az utolsonak igaza van. de tiszteld a not tovabbra is mert egyszer ez lessz a te erdemed majd meglatod! lazits es engedd el magad!!!
2016. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek a +ok :)
2016. jan. 8. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!