Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jóképű fiúk/férfiak! Rátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű fiúk/férfiak! Rátok tényleg nyomulnak a nők? / Lányok! Ti tényleg nyomultok a jó pasikra?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon hülye öcsém, akinek az a fixaideája, hogy ő csúnya és ezért nem kell egy lánynak sem, szerintem csak visszahúzódó.


Sajnos már nem vagyunk egy generáció, én majd 10 évvel idősebb vagyok nála. Az én időmben még a férfiak kezdeményeztek a lányoknál.


De mivel én már "öregnek" számítok 36 évesen, megkérdezném a fiatal(abb) generációt: Manapság tényleg úgy működik, hogy aki kellően jóképű, annál kezdeményeznek a lányok?



2015. dec. 22. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy a lány jött oda, de csak beszélgettünk. Szerintem ez teljesen normális :) 18f
2015. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szimpatikusnak tünsz es bejon a sotetebb bor, dw foglalt vagyok:)

De kello humorral es kedvesseggel biztos talalsz valakit;)

2015. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom pontosítanom szükséges.


Nem arra gondoltam, amikor valaki semleges témával beszélgetést kezdeményez azért, mert szeret ismerkedni. Nem pasizni, csak emberekkel ismerkedni. Hanem amikor valaki NYOMUL.


És nem is szórakozóhelyre vagy házibulira, hanem semleges területekre.


Iskola, munkahely, egyetem, utca, BKV, bevásárlóközpontok...


Tehát, mielőtt ezt is félreértenétek, nem úgy megy oda hozzátok, hogy "Szia, bejössz nekem." (bár ha ilyen volt azt is írjátok le és mellé azt is, hogy néztek ki, mert az már engem is érdekel ;))


hanem akár semleges témával is, DE a lényeg abban rejlik, hogy finoman nyomul, ha az első találkozás nem ér célt, elkéri a telefonszámodat vagy a Facebookodat és utána is kitalál valamit, amivel időt tölthettek együtt. Vagyis keresi a társaságodat.

2015. dec. 22. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, altalaban mindig a lanyok szoktak oda jonni ritka az amikor en megyek oda
2015. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nemmondanam hogy nyomulnak, ugyanúgy b*sznak odajon ni errefelé :Ddd szóval nem szednek szét a lányok (persze mert nem is járok olyan helyekre, egy büdös kondiban alig vannak :Dd) hát akinek kell kép az írjon 😅😂😇 csüsz
2015. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy nyomult néhány lány. Bár én meleg vagyok, de azért válaszvoltam, mert fiúként nekem is szólt a kérdés. Remélem, nem baj! 20f
2015. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es. nem vagy taszító, de jóképű sem.


Egyszer nagyon sok csomag volt nálam, függönyök, amiket a néném varrt meg, stb... és nem találtam a telefonom. Az egész metró aluljáróban (vasárnap késő délután) csak két ember állt: egy csöves, meg egy fiatal fiú. Megkértem a srácot, hogy csörgessen meg, 8tényleg nem volt nálam a telefon, vissza kellett mennem) azt hitte, nyomulok rá.


A nyomulás nálam maximum az intenzív szemezés. odamenni, megszólítani.... na nem, én vagyok a nő, ha tetszik sem megyek oda, bármi legyen, ÉN VAGYOK A NŐ.


25/N

2015. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkoztam azon hogy merjek-e ide írni egy választ. :D 20-as éveimben járok helyesnek számítok de nem az ecsetfejű és nem is a gyurma fajtából. Rám már nyomultak lányok. Mivel párkapcsolatban élek eddig mindenkit vissza utasítottam. Ezt a nyomulást ne úgy képzeld el hogy álltam a tescoban a kasszánál hogy fizessek és odajöttek rámarni a seggemre a meg a pucámra.(Az F betűs szót tiltotta a kérdés kiírásánál XD) Inkább egy két beszélgetés után ők írnak rám vagy ha megyek valahova szeretnének elkísérni vagy csak újabb beszélgetésre invitálnak ha az utcán összefutunk. Remélem tudtam segíteni és nem tűntem nagyképűnek.

26/F

2015. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rám sokszor nyomulnak. Tegnap is 3 privátot kaptam
2015. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En special szanalmasnak tartom ha egy lany udvarol a fiunak.

Én mindig vártam,hogy a fiú kezdjen és kezdett is.

Es egyebkent az ocsednek mondom hogy a magabiztossag egetrengetoen sokat szamit!Ha az nincs meg akkor gaz van de ha az megvan akkor joval nagyobb eselye van mint siman

2015. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!