Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiúk, te mit reagálnaátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, te mit reagálnaátok arra, ha lenne egy nagyon szép lány, aki nektek nagyon tetszik és mikor nyomultok rá azt mondja, h leszbikus és? (többi lennt)

Figyelt kérdés

h szívesen barátkozna veletek, de csak haverként. És jóba is lesztek, jól elvagytok egymással és meg is szeretitek a belsőjét, és néhány hónap múlva kijelenti a lány, hogy igazából heteró csak azért mondta, hogy nem, mert azt akarta, hogy a belseje miatt szeressétek meg és ne a külseje miatt...

Mit reagálnátok erre?



2013. nov. 14. 20:40
 1/7 megmondo007 ***** válasza:
Azt hogyha ezt téged zavar akkor nem érdemled meg azt a lányt...
2013. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 könny17 válasza:
Hát nekem nagyon rosszul esne, hogy egész végig hazudott a csaj. De amúgy mit akarsz tőle? Járni, vagy csak barát?
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én ezért a lányért mindig is oda voltam, de igaz, h elöszőr csak a kinézetéért meg tényleg gyönyörű és az emberek 90%-nak tetszik...elég sok idő kellett még feldolgoztam, h leszbi és h ne legyek belé teljesen szerelmes, mert nem csak a külseje szinte tökéletes, de a belsője is teljesen lenyűgzött...csak most nem tudom mitcsináljak, mert eléggé ledöbbentett...
2013. nov. 14. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban ahogy előadja ezt a leszbikus monológot, megmondtam volna neki hogy: Kössz, barátom van elég, csá.


Én nem gondolnám hogy a kérdező a fiú, szerintem épphogy a lány készüli ezt meglépni, csak még nem biztos benne hogy jó ötlet e.

Amúgy nem az, ha félsz hogy csak a külsőd miatt szeretne, attól még ugyanúgy türelemre lehet inteni szex, és petting terén néhány hónapig. Senki nem fog hónapokon át randizgatni egy lánnyal azért hogy 1x lefektesse, arra ott vannak az éjszakai pillangók a discoban. Ha kitart melletted pl 3 hónapig, akkor ott már több van mint fizikai vonzalom.

2013. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, mint látom tévedtem. Ez esetben nem értem a problémádat? Ha erre nem bólintasz rá teleszel az évtized szégyene a férfiak között. Ember kijutottál a friendzoneból!! Tudod hányan ölnének egy ilyen lehetőségért??. 5-6 éve még én is köztük lettem volna.

Ne legyél már balf@ sz. Örülj neki és vágj bele! Nem értem mit kell ezen rinyálni, nem csoda hogy azt hittem te vagy a csaj mert ilyeneken csak a nők képesek fennakadni. Kicsit füllentett a lány aki minden szempontból tökéletes neked, te meg itt szenvedsz? Nézz már le a lábad közé hogy megvan e még a tököd. Életed végéig verheted a fejed a falba hogy "mi lett volna ha" ha ezt most képes vagy elcseszni.

2013. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Világgá zavarnám. Hazudozzon másnak.
2013. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megdugnám.
2013. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!