Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt már hogy megunta féluton a szexet az aktus során?

Figyelt kérdés
hogy igy jójó csináljuk aztán meg jajj inkább mégsincs hozzá kedvem valahogy nem megy
2015. dec. 22. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már, de csak nagyon ritkán.
2015. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Olyan volt,hogy túl hosszúra nyúlt és túlzottan elfáradtam és nem élveztem annyira De végül jó Lett :D
2015. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja igen olyan is van :D
2015. dec. 22. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

A srác nagyon vonzó volt,. előjátékban szuper, oda voltam meg vissza, de amilyen jó volt vele minden más, annyira tapasztalatlan az ágyban. Mintha egy másik ember lenne.

Az aktust magát nem élvezte, és nem is volt türelmem kivárni a végét, mert roppant unalmas volt.

2015. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mik vannak :D
2015. dec. 22. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem sajnos gyakran van ilyen. :(
2015. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer. A srác nem volt túl jó amúgy sem, de akkor különösen rossz volt. Aznap hosszú napunk is volt, vitatkoztunk is elég sokat... De nem meguntam, meg akartam, csak közben éreztem, hogy nem fogok tudni elmenni.
2015. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kiscsillag meg midnen azt idejár reklámozni a könyvét xd
2015. dec. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!