Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges, hogy bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy bár önkielégítésemet csak ritkán tudom elhúzni, szexuális aktus során ne süljek el?

Figyelt kérdés

Úgy értem néhány aktus után lecsökken a felizgultsági szintem és tovább bírom?

Azt sejtem, hogy először el fogok sülni, de ez javul-e majd?

Általában, ha nagyon fel vagyok izgulva 1 perc alatt is elmegyek, de ha figyelek az elhúzásra 10 percig is bírom. Ez javulhat néhány aktus után?

18 éves szűz fiú


2015. jún. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Javulni fog! De azt ajánlom, hogy először élvezz el nyugodtan és majd egy kis pihi után ami kb 5perc és utána már tovább fogod bírni. De majd 4-5 együttlét után tovább fogod bírni. L
2015. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a te korodban az ember nagy vitéz. Nem csak gyorstüzelő, de sorozatlövő is. Teljesen jó az előző tipp, csak beszéld meg a partnereddel, - főleg, ha ő mögötte sincs még több éves tapasztalat - hogy gyorsan elmész, de nyugi, hamar harcra kész vagy újra.

Én annak idején ezt hülyén csináltam. Csak ültem ott vörös fejjel és szabadkoztam, a lány meg nyugtatgatott, hogy semmi gond. Rendes lány volt, nem ment el a kedve az egésztől, és volt lehetőség ismételni másnap. Mielőtt nekikezdtünk volna, én kiugrottam magam felfrissíteni a mosdóba, vagyis kétszer jól pofon vertem a bohócot. A te korodban voltam, nagy vitéz; mire kiértem, már bimbózott a harmadik erekcióm. Mivel visszavettem a gőznyomásból, bírtam a kanyarokat, és beleadtam apait anyait. A teljesítmény javulása túlságosan is feltűnő volt, a lány kérdezett, én kicsit zavarban voltam, de azért elárultam a titkot. Meglepődött. Ő addig úgy tudta, ha egy fiú elsült, záróra van. Fiatalok voltunk egy kicsit prűdebb korban, tele hülye tévhittel, meg képzelt butasággal. Megkérdezte, hogy tegnap is tudtunk volna-e ismételni, mire én azt feleltem, akár most is. És lőn. Nem mondom hányszor, mert nincs jelentősége, és mert mára már nem tudnám hozni a statisztikát, akkor meg mire szájaljak. :)

De tény, hogy ezután "kézbe vette" a sorsom, és a hamariság alaklomról-alkalomra rapid módon javult. Hiába, ismétlés a tudás anyja. (Nem lettünk egy pár a lánnyal, de mai napig az egyik legjobb barátom.)

Ma már hihetetlen, hogy a korai magömlés valaha gond volt, ahogy a gyönyörű, robusztus erekciók sorozatossága is emlékké kopott két és fél évtized alatt. Én sem vagyok már gyorstüzelő, de sorozatlövő sem. Inkább egytöltényes mesterlövész puska, ha lehetek kicsit szerénytelen.


Egy szó mint száz, ne aggódj! Harcra fel, győzni kell!

Az első golyózápor után, ha a bajtársnőd segít újra állítani az ütegeket, egész este folyhat az ostrom. Csak aztán cserébe odaadó bajtársa legyél!

2015. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, remélem úgy lesz :)
2015. júl. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!