Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szórakozásból, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szórakozásból, vagy pénzért beleköpnétek egy férfi szájába? Esetleg pohárba hogy meg kelljen innia? Mennyire tartjátok ezt durvának? Persze szigorúan csak extra igényes lányok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem vagy kicsit lázas?
2015. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem dúrva csak igénytelen, igényes lányként Pedig nem csinálnék ilyet.
2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nem átlagos azt elismerem.

De smárolásnál is cserélődik a nyál, így viszont nem cserélődik, szóval a nőnek ez annyira nem lehet rossz.

2015. dec. 23. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet annyira nem ehhez a kérdéshez tartozik, de egyszer egy tematikus buliban (kamionosok és k.rvák buli) láttam egy nagyon jó nôt, ott álltam a folyosón a már kiürült söröspoharammal mikor ment épp WC-re, komolyan majdnem megkérdeztem hogy ha fizetek Neki pár ezer Ft-ot, belepisilne-e a poharamba:) kíváncsi lettem volna hogy megteszi-e.
2015. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D

Csajok ritkán köpködnek.

Ebből eszembe jut 2 vicces sztorim.

Tanulmányi osztálykiránduláson, azzal szórakoztunk 3-an, ki tud felköpni a plafonra. :D Az egyik osztálytársam csaj volt. Gyűjtögette a csulát rendesen. :D Szakadtunk a röhögéstől.


2 éve, volt nálunk a csoportban, egy igénytelen, büdös munkatársnőnk. 50+os. Földet rostáltunk, a haja pedig belement a szájába. Kesztyűben dolgoztunk, a hülyéje meg a sáros kesztyűvel turkált a szájába hogy, kiszedje a haját. Csupa sár lett a nyelve, köpködött mint a láma. :D

2015. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt ugy hivjak japan csok!

A baratnom osztalyaba jart egy cserediak egy leszbi japan lany es o mutatta meg a baratnomom.

En nagyon elveztem a latvanyt :)

2015. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na !!! Lipótmezőt bezárták?
2015. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!