Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz, hogy azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy azok tartják 10 másodpercnél tovább a szemkontaktust, akik le akarnak feküdni egymással?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felidegesítenek az ilyen hülye általánosító dolgok. Persze, csak és kizárólag azért nézhetünk valakinek mélyen a szemébe, mert szexelni akarunk vele, nem? Ja, és csak szigorúan 10 másodpercig, ugye? Ha már csak 9,5 másodperc, az már nem utalhat szexre. Józan paraszti ésszel kéne gondolkozni, mielőtt hülyeséget kérdezünk.
2015. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pl azért nézek valakit sokáig 10 másodpercnél tovább mert.

1. érdekesnek találom/Látok rajta valami furát

2. melegnek gondolom

3. nincs lehetőségem másfelé nézni

2015. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tehát akkor én dugni akartam az összes suli igazgatóval akit eddig megismertem? :D
2015. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úr isten! Ma farkasszemet néztem öcsémmel. Ezek szerint meleg vagyok és a testvéremmel akarok dugni?
2015. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bokszolók 3 meneten keresztül a másik szemét nézik. Szerinted le akarnak feküdni?
2015. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Péter69 ***** válasza:
Kék lagúna bárban lehet így működik bár nem tudom nem jártam ott..
2017. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog, hogy a pszichiátrián is van már wifi ...
2021. jún. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!