Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jön mindenki azzal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindenki azzal, hogy a nők az alfa-hímekre buknak, és ők dugják a nők legnagyobb %-át? Ez csak egy marketing átverés?

Figyelt kérdés

Mindenki, aki (pénzért) vagy más szolgáltatásért tanít embereket csajozni, egyből azzal kezdi, hogy legyél alfa-domináns hím. Merthogy az oroszlánoknál meg más állatoknál is egy alfa hím dugja a nőket a béta a gamma a teta, a pszí, a mű, a lambda meg a ordó hímek meg csak ugatnak mint a kutyák.

De azt miért nem veszik figyelembe ezek a "szakértők", hogy az embereknél nincsenek alfahímek? Senkire nem lehet azt mondani, hogy ő alfa. Minden csak a szituációtól függ.

Van akinek határozott jelleme van, de a szüleivel lakik egy lyukban. Van, hogy mondjuk valaki egy kigyúrt 2 méteres thai boxoló, de nem valami kommunikatív ember, amellett hiába pattog egy vézna kis szófosó, hogy "én vagyok az alfa, én vagyok az alfa, alfahím vagyok.." mert egész egyszerűen nevetség tárgyát fogja képezni, arról nem is beszélve, hogy a szart is ki tudná verni belőle, tehát ő az alfa. Igen ám, de amikor a rendőr meghurcolja akkor már egyből nem ő lesz az alfa hanem a rendőr, mert ő csicskáztathatja a törvény nevében. De viszont tegyük fel, van mondjuk egy informatikus cégvezető egy nagy luxusautóval, aki mellett parkol a rendőr szolgálaton kívül, és amikor egymás mellett beszállnak az autójukba, amikor beszáll a régi kis suzukijába akkor már egyáltalán nem tűnik valami alfa hímnek a nők szemében.. sőt inkább kappa hímnek. A lényeg, hogy ebben az esetben az informatikus az alfa.


Akkor mi ez az üres duma? Hogy legyél igazán alfahím?


2015. dec. 24. 13:35
 1/7 aperitif ***** válasza:
95%

Ez az egész alfahímség egy hülyeség, ha emberekre akarjuk ráerőltetni. Ez az állatvilágban létezik, de ott is csak egy pár, falkában élő állatnál.

Amúgy meg azért is hülyeség, mert még ha igaz is tévesen van prezentálva. Vegyünk például egy farkasfalkát! Az alfahím nem dug meg minden nőstényt. Az alfahím csak az alfanőstényt dugja meg, gyakorlatilag csak az ő kettejük privilégiuma a szaporodás, a falka összes többi tagjának az a dolga, hogy az ő utódaik túlélését segítse elő.

Ezen kívül az alfahímnek nem az az egyetlen feladata, hogy dugjon. Az alfahím az egész falka jólétéért, túléléséért, fennmaradásáért felel. Ez baromi nagy felelősség, és ha hibázik, bizony már át is harapták a torkát, többé nem alfa, nem is béta, még csak omega sem, egyszerűen döglött hím.


Akik manapság az alfahímségről papolnak, azok gyakorlatilag összemossák a dolgokat, és a rovarok, méhek társadalmában létező here szerepre gondolnak a lelkük mélyén. Ők azok, akiknek semmi más dolguk nincs, mint dugni, de ők sem az összes nőstényt, csupán egyet.

2015. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A nők nem az alfa hímekre buknak, hanem a pénzesekre.

Már nagyon rég bebizonyították.

[link]

2015. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Ezt, én soha sem értettem, hogy ha valaki az életéből éveket áldoz arra, és tényleg sikeres valamiben, akkor miért kell a 15-16 éves LoL és WoW addiktív gyíkoknak okoskodni, hogy az egész egy hülyeség.

Nézzük akkor sorban. S ezzel meg is válaszolom az első kommentelő irreleváns válaszát. A biológia órán figyeltek akkor, ott megtanulhatjátok, hogy az emberszabású majmoktól származunk, az oroszlánoknak a farkasoknak annyi közük van hozzánk, hogy mindketten emlősök vagyunk. Ellenben az emberszabású majmoknál is van domináns hím. Ami megkülönböztet bennünket tőlük az első sorban az eszközhasználat, másod sorban a fejlett szociáslis képességeink. Mondjuk még egy nőt sem láttam akinek attól lett volna nedves a bugyija, hogy milyen szépen eszem kanállal a levest így szerintem ez sem túl fontos. A szociális rangsor viszont, már egy olyan dolog ami igenis befolyásolja ki jut nőhöz és ki nem.

Az, hogy elolvastál egy könyvet félig, (mert biztos vagyok benne, hogy max a tizedik oldalig jutottál) nem jelenti azt, hogy majd te leszel a Jani aki megmondja, Nyiljon szét a Vörös-tenger, az alfa Hímek nem is léteznek.

Az alfa hím, nem más mint egy olyan tulajdonsággal rendelkező személy aki sikeres nőknél, ennél nem jelent többet. Amiben igazad van, az, hogy ez helyzet függő, csak, hogy nem érted a lényeget. Nézzük az általad leírt szituációt, ahol semmi más nem számít, csak az, hogy ki viszi haza a lányt. A két méteres boxoló rossz kommunikációs képességgel és a vézna de szófosó egyszerre lép oda. Akkor a kettőjük közül, a vézna fogja elvinni a csajt, mert ebben a szituban, ő lesz az alfa. Fogalmam sincs, hogy jön ide, hogy ők fizikailag verekednek, mert ez nem fontos a csajozás szempontjából, szintén nem fontos, később, hogy rendőri atrocitás áldozata lesz valaki. Valószinű a lúzer boxoló, megalázóan fogja előadni ugyanazt a sztorit, míg a vézva, ha vele is megtörténne ugyanaz az eset, úgy tálaláná a lánynak, hogy szakadjön a nevetéstől, vagyegy kis lúzernek állítaná be magát. Ez éppen attól függ, emelni akarja éppen az értékét a lány szemében vagy inkább visszább akarja venni. Erről szól a GAME. Egy informatikus cégvezető rossz kommunikációval éppen annyit ér mint a 2 méteres boxoló, sőt még kevesebbet.Szerintem a jó kinézet olyan 30 százalékot befolyásol, a pénz olyan 15%ot.

De én tényleg örülök, ha az ilyen emberek csak kákán is a csomót keresik, mert annál több nő marad a többieknek.

2015. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Az alfaság nem a tulajdonságokból, hanem az EREDMÉNYEKBŐL adódik. Lehetsz te 2 méteres, kigyúrt, jóképű, gazdag, jó dumás, stb. csávó. Ez leszarandó. Alfa attól vagy, hogy ez mellett még hány nőt fektetsz le X idő alatt.

Lehet alacsony, szegény, átlagos arcú, stb. egy srác, de ha lefektet egy évben 20 nőt, ő alfának számít.

2015. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
A nők, és a lányok meg az angyaloktól származnak. Francokat! F
2015. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3


Azért megnézném egy szórakozóhelyen mikor vinne el egyetlen nőt is egy kis vékony dumagép a szálkás kigyúrt 2 méteres állat mellől, akármennyit is beszél :D

Ha egy szót is megszólal az utóbbi, minden nő rá fog figyelni egy pillanat alatt

2015. dec. 24. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Vitatkozzatok erről nyugodtan. Az átlag nő meg közben nem a kétméteres kigyúrt állatot választja és nem is a kis nyikhaj dumagépet hanem egy értelmes, kedves átlagos srácot, aki valamennyire férfias de nem űberállat. A legtöbb kapcsolatban ez figyelhető meg.
2015. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!