Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 21 éves fiú és egy 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves fiú és egy 16 éves lány között összejöhet?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és kb 3 hónapja megismerkedtem egy 21 éves fiúval. Senki nem tudja h találkozgatok vele. Mindig jókat beszélgetünk és én kezdek arra gondolni h lefeküdnék vele stb. Soha nem feküdtem le senkivel és szerintem még fiatal is vagyok.. De vele valahogy mégis megtenném. Mi a véleményetek?
2015. dec. 25. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
mindenki azt csinál amit akar élvezd ha jónak látod ne más döntse el hogy mit csinálj
2015. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A mostani szerelmem 23 éves, én 18 vagyok és 16 éves voltam, amikor összejöttünk, számolj utána. :D Szerintem simán működhet, ha érettebb. Hajrá!:)
2015. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán mehet a szex (is).
2015. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, barátnőm 15 (7 nap múlva 16). Lassan 6 hónapjaegyütt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Azt nem tudom, hogy a te fiúd mennyire gondolja komolyan, te ismered, csak te tudod eldönteni, hogy mit akar tőled.

Remélem bolfogok lesznek együtt :)

2015. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretitek egymást? Jól kijöttök egymással? Akkor igen, és ez számítson.

Szex viszont csak úgy legyen, ha ő is akarja. (És nem azért, mert te addig nyaggatod, ameddig bele nem megy.)

2015. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok és csak a 15-16 évesek tetszenek. Érettség szempontjából a lányoknak mindig van egy 4-5 év előnyük a fiúkkal szemben.

Szerintem az 5 év az ideális korkülönbség.


Csak védekezzetek! :D

2015. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mehet az akció nyugodtan! ;)
2015. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!