Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves srác és 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác és 16 éves lány közötti kapcsolat összejöhet?

Figyelt kérdés
16L
2015. máj. 1. 00:58
1 2
 1/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Miért ne?
2015. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Simán. 16 / 35-t is hallottam már -.-
2015. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt tanítványom 16 éves, és most egy 39 éves pasi válik miatta a feleségétől, akinek már van egy 14 éves lánya. o.O

Szóval hajrá! ;)

2015. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4:Ez komoly??? :O
2015. máj. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyennel viccelni. -.-'


Amúgy én le is tettem arról, hogy a környéken ismerkedjek. Itt ha nem saját autóval mész az első randira, már vége is van, ami még el sem kezdődött, mert lúzer vagy. Ja... de ne suzuki legyen! Volt már, hogy ezért hajtottak el. Sajnos csak egy bolti eladó vagyok jelenleg (mérnökinformatikusként).


Sajnos ez van. Itt ez a módi, akivel meg neten ismerkedtem meg, és rendes, az meg vagy pesti vagy dunántúli, ergo az ország másik vége... :(

2015. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Sok huszonéves szereti az éretlen kis lánykákat. Egy ideig..amíg érdekes. De nem hinném,hogy komolyan fog venni. Bár,kivételek mindig vannak..meg csodák is.
2015. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol végeztél mérnökinfót hogy nem találsz munkát a szakmában?
2015. máj. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesként egészen biztosan nem kezdenék egy 16 éves kislánnyal, tűnjön bármilyen "érettnek". Még a korosztályomban is nagyon megválogatom, mert a legtöbb még éretlen akkor is. Inkább az idősebb nők vonzanak. Most kivételesen épp egy korombélivel ismerkedek, de csak mert érettebb a koránál.


24/F

2015. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos:a kiscsaj érettebbnek hiszi magát, a srác pedig béna a saját korosztályában.
2015. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!