Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha beszélgettem egy lányal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvin2323 kérdése:

Ha beszélgettem egy lányal 2-3 alkalommal 5-10 percet. Utánna megkérdezhetem tőle: Van e kedve szeretkezni?

Figyelt kérdés

Mit szólnak a lányok ebben az esetben? Elkűldenek a fenébe vagy ők is ezt látják a másik félben? Állítólag a csajok is sokat gondolnak a sex re.

Van értelme rákérdezni?? vagy nincs értelme és elüldözöm mellőlem a lányt és nemfog szóbaálni velem?



2015. dec. 26. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Te hol élsz? A holdon? Szerinted 10 perc beszélgetés után szétteszi neked a lábát egy normális nő? Jó esetben úgy elküldenek a pits@ba, hogy leég a hajad!

Amelyik igent mond, az olyan is!

Gratulálok a gondolkozásodhoz!

2015. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ennyire ne legyél smucig. Még egy prostihoz is több idő kell.

Mi van veled? Megfeküdte a karácsonyi menü a gyomrodat?

2015. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért gondolok ijesmikre.Mert nem velem történt egy sráccal.Buliban megszólította egy lány és beszélgetésbe keveredtek.Régen látták egymást 1-2 beszélgetés alkalmával.Mintha szimpatikusak lettek volna egymásnak.Most is kb 10-15 perc beszélgetés után félrevonúltak és a csaj beadta a derekát.A lány csinos volt nem Ribi.

Ijenkor ???

2015. dec. 28. 12:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha Buliba mész és jó a hangulat, találkozol csajokkal akikkel nem az 2-3 esetben dumál. Ő is akar egy Jó estét teis akarsz egy jót. És még bejöttök egymásnak is.Nyert ügyed van!!! én így látom.
2015. dec. 28. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki.

mondjuk szerintem nincs értelme, de a csajoknak kell némi közös élmény azzal, akivel lefeküdnének, s erre a 10 perc nem lesz elég.


Írtad, hogy ismersz valakit, akik hoppá, már beszélgettek párszor, tehát nem első 10 perc...., ráadásul ők lehet, hogy akkor is beszélgettek már egymással, ami neked kimaradt, amiről te nem tudsz.

2016. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!