Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mennyire taszító,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire taszító, undort keltő, ha a férfi vágyik egy kis szeretetre, ölelésre, símogatásra?

Figyelt kérdés
Ha ezek az igények taszítóak akkor miért.

2015. dec. 26. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom, ha maciskodik.
2015. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Taszítóak? O_o

Egyáltalán nem azok, odáig lennék, ha valaki így hozzám bújna.

2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget kérdezni..
2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Bújnék! ;)
2015. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot:D Szerintem a legtöbb lány örül, ha nem egy fatuskó a barátja, hanem mondjuk hozzábújik, megöleli, simogatja és szereti ő is ezt tenni. Én attól undorodnék ha nem lehetne hozzábújni, megsimogatni.
2015. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem taszító, inkább aranyos és kellemes dolog. Pasiknál olykor hiányolom is ezt. Gyakran ajtóstul rontanának a házba (értsd: alig ismerem még, de már a ruhám alatt matatna) és semmi csak ölelés, cirógatás, esetleg csók.
2015. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem egyaltalan nem taszito. a ferfiak is erzo lelkek ok is igenylik az e fajta torodest simogatast sot nemelyik jobban mint mi nok. en pl. szonelkul simogatom a paron hozzam bujik olelgetem pedig volt egy par rossz huzasa!
2015. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen bújós típus vagyok, csak nincs kihez...


F

2015. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éppen ilyen vagyok, a kérdező tökéletesen fogalmazta ezt meg! Bár én a papucs jelzőt kaptam válaszként. :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

2015. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon kevés nő tartja visszataszítónak.

Engem csak az taszít, ha olyanokat mond mint pl. üzcsi, talizunk, köszcsi, vagy gyümi sali... és még sorolhatnám. Ezek pasik szájából főleg undorítóak, de nekem a többi lány szájából is sérti a fülem az ilyen beszéd.

2015. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!