Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm csak kihasznál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már lassan 3-hónapja vagyunk együtt, de a távolság, valamint az ideje miatt csak 4x találkoztunk eddig, de neten mindennap beszélgetünk. Az első randi jól alakult, mindketten jól éreztük magunkat, még pizzázni is elhívtam. Akkor összesen 3-4 órát voltunk együtt. Ez volt a legelső találkozáskor.. Aztán megbeszéltünk még egy találkozót ugyanott, ahol eddig, több mint 3-órát kellett rá várnom. Állítása szerint azért késett, mert elaludt. Azon a napon összesen csak 30 percig voltunk együtt mert, azt mondta, hogy neki haza kell mennie.. (Kicsit furcsa volt az nap, mert nagyon sietett) A harmadik találkozáskor moziba mentünk, de csak azért, mert nagyon ragaszkodott hozzá, de film nézés után egyből hazament... (Pedig mondtam neki, hogy még egy kicsit sétálhatnánk, de nagyon sietett haza..) Negyedik találkozáskor szobát béreltem ki, hogy kettesben tudjunk lenni.. Azon a napon voltam elsőnek lánnyal, akkor szeretkeztünk, de nagyon kínosan éreztem magam, mert béna voltam, de nagyon lehetőséget sem adott arra, hogy többször próbálkozzak.. A 10.-ik bénázásom után mondta, hogy hagyjuk az egészet... Nem tudom, hogy mit gondolt... Tudhatta, hogy szűz vagyok, mert 100X elmondtam neki.. Akkor lehetett volna kicsit megértőbb, azt gondolom.. Most fogunk találkozni ötödjére, de most a McDonald's-ba szeretne menni.. Hozzátenném, hogy a múltkor, még mielőtt szobára mentünk volna, hotdogozni mentünk el, de azt is csak ő miatta. Csak hát az volt a baj, hogy azon a napon olyan 7-8 ezer Ft.-om ment el az útiköltségre, valamint a szobabérlésre, ami nagyjából pénzkidobás volt, mert 1-órát sem voltunk ott, a menü, meg volt olyan 1200 Ft. (Mondjuk kettőnknek, de ezt nem terveztem bele, mert az ajándék sem volt olyan olcsó, amit vittem neki.) Néha megkérdezi, hogy mennyi pénzt hozok magammal.. Azóta, mióta hoztam neki egyszer ajándékba cigarettát, mindig kéri, hogy hozzak... Az is nagyon érdekes, hogy most nemrégiben, még december előtt megbeszéltük, hogy bemutat a szüleinek és, hogy náluk alszom, de nem lett belőle semmi, mert valamiért nem nagyon akarta, hogy náluk aludjak.. Állítólag azért nem aludhattam ott, mert egyszemélyes az ágya, de én mondtam neki, hogy a földön is elalszom, de így sem volt jó neki.. Meg a hátával jött mindig, hogy nagyon fáj neki.. (Megértem, hogy fáj neki, mert 8X műtötték a gerincével és megint műteni fogják januártól.) Csak azt nem tudom, hogy mi köze van a gerincéhez, ahhoz, hogy náluk aludjak.. Aztán mikor megírtam ezt, nagyon nem tetszett neki.. Utána azzal jött, hogy elsőnek ismerjük meg egymás szüleit és majd utána náluk aludhatok.. Ez szép és jó, de az útiköltségemet nem ő fizeti... Nem tudok mindig elmenni hozzá.. Pénzbe kerül az út.. Azért szerettem volna náluk aludni, hogy többet legyek vele együtt, de ezt mondtam neki, de hiába... Azt mondta, hogy "egyszer majd" náluk alszom.. Az is bánt egy kicsit, hogy mikor kértem tőle intim képet, nem küldd, de bezzeg régebben másnak küldött.. (De még azt is mondta, hogy ő sosem küldött senkinek olyan képeket, holott ez nem igaz..) Tudom, hogy nem szép dolog mások profiljába belelépni, de láttam, hogy barátnőm profilképét kedvelte egy srác facen.. Aztán kicsit nyomozgattam a srác után.. Megtudtam az E-mail címét, valamint a jelszavát és beleléptem a srác fiókjába.. Láttam, hogy régebben barátnőmmel beszélgetett.. Sőt, még intim képeket is küldött annak a srácnak, persze a srác is neki.. (DE MÉG RÉGEBBEN, MIKOR MÉG NEM VOLTUNK EGYÜTT..) Nem az a baj, hogy nekem nem küldött olyan képeket magáról, hanem az, hogy nem mondott igazat.. nekem azt mondta, hogy soha nem küldött senkinek olyan képeket.. A másik dolog, hogy csak a szexről beszélt az a srác vele.... Aztán mikor ez miatt tegnap összevesztünk, hozzá vágta a fejemhez, hogy nem volt senki más régebben, aki megértse őt, csak az a srác... Most kérdem én!... Megértésnek számít az, ha valaki folyton csak a szexről beszél?.. Nagyon megérthette az a srác.. Folyton csak arról beszéltek.. Más témájuk nem is volt.. Olyanokat írt a barátnőmnek, hogy "Már megint sz*pni voltál?" meg ilyenek. A barátnőm meg azt írta neki, hogy most olyan jó lenne ha, ott lenne náluk.. Nem aludnának éjjel meg ilyenek... (Persze mindez régen volt.) De kicsit akkor is fáj... :( A barátja vagyok.. Az a srác nem volt a barátja, de mégis azt akarta volna, hogy náluk aludjon...... A barátja vagyok... Nekem miért nem írja ezt?... Úgy érzem, hogy csak kihasznál.. Mintha nem is akarna velem lenni... Azért a srácért meg bármit meg tett volna, pedig csa arra használta volna, ahogyan elnéztem.. :( 19/F

2015. dec. 27. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom ... kihasznál. :(((
2015. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
hagyd a fenébe, ez egy r_banc
2015. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Mar reg ra kellett volna jonnod hogy csak kihasznal. Hagyd a fenebe ezt a dolgot :\
2015. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Dobd ki ... Most!
2015. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.......!
2015. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tényleg csak kihasznál téged. Hagy õt Ott a bús pelcsaba nem ér ennyit.
2015. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mikor csinálta. Exem ugyan ez. Szétmentünk, társkeresőn ismerkedett palikkal utána, volt akit elhívott magához, volt akinek csak intim képeket küldött. Ő is tagadott mindent (én is be tudok lépni a profiljába + mi haverok és szexpartnerek maradtunk). Amiket a csaj mond az csak kifogás, nyafogás.... Az nem a legszerencsésebb dolog hogy szűz voltál és elmondtad neki, de úgyis levágta volna abból ahogy hozzáállsz a dolgokhoz. A másik srác meg gondolom tapasztaltabb volt. Viszket a puncus, és olyan pali kell neki aki jól aláver. Te meg jó vagy baleknak akit le lehet húzni. Azon se lepődnék meg, ha volna egy másik palija is helyben, akivel szexel. Gondolom ezért nem akarja hogy náluk aludj, nehogy a szülei előtt lebukjon, és ezért is siet. És azért akar moziba, mekibe menni, mer ott nem futtok össze a másik sráccal. Ha az utcán kézen fogva sétáltok, akkor meg megláthat titeket.
2015. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azon gondolkodj el, hogy te hogyan tudnád őt kihasználni. Ahogy én az exemet. Ha rendszeresen szexelne veled akkor gyakorolni jó lenne, de így, hogy egy csomó pénzedbe benne van, nem igazán éri meg. Inkább dobd. Ilyet találsz szerintem helyben is.
2015. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Egy igazi, menthetetlen papucs vagy. Szokd meg, hogy csak erre kellesz a lányoknak...
2015. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Istenem, valaki hogy nem veszi észre, hogy ennyire nem kell, és csak néha jó arra, hogy vegyen egy cigit??


Figyi, ne légy már ennyire balek :/ Másrészt ne te fizess mindig mindent a következő kapcsolatodban. Ne légy pitiző kutyuska, akivel mindent meg lehet tenni, akkor is a másik kedvében akar járni.


Nyugi, sok normális nő van, legközelebb próbáld észrevenni, ha valaki nem az. Nem olyan nehéz..

2015. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!