Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon legyen-e hiányérzetem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon legyen-e hiányérzetem, vagy nem érdemes ezen rágódni? Vele lehetett gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy fiatal,átlagos, értelmes lány vagyok. Majd' 1 évig voltunk együtt a barátommal. És most egy dolog (na,jó, nemcsak egy, de ez is közte van) nyomaszt. Nekem ő volt az első, neki már volt hosszabb (többéves) kapcsolata, szóval ő a tapasztaltabb...papíron. 1-2 hónapja voltunk együtt, de már volt ez-az, de még nem az igazi szex, inkább csak petting. És ő 1-2 hónap után megkérdezte,miután ő orálisan próbált kényeztetni,hogy én nem akarom-e kipróbálni. Nekem ez az egész nagyon új dolog volt, mondtam,hogy nem,még nem szeretném, hisz tulajdonképpen 1-2 hónap alatt még alig ismertem,azt sem tudom,hogy addig miért jutottunk, ameddig. Szerintem akkor még bőven a verbális ismerkedés fázisában kellett volna lennünk. No, de a lényeg,hogy ezt akkor tájt megkérdezte kétszer talán, utána max. utalgatott rá, de úgy,hogy ha kicsit együgyűbb lennék, nem vágtam volna le,hogy mit akar, de ezeket soha nem az ágyban tette,hanem utcán stb. Az ágyban utána konkrétan sosem kérdezte meg,hogy ki szeretném-e próbálni. Én magam pedig túl félénk voltam ahhoz,hogy előhozakodjak vele,béna lennék, meg...nem is tudom, talán mélyen éreztem,hogy nem szeret annyira,mint én őt, és ilyet csak annak szabad csinálni (véleményem szerint),akiben maximálisan megbízom. Bátorításra lett volna szükségem és kommunikációra, hogy mondja el, ha szeretne valamit (hisz egyszer már sikerült). Tudta,hogy nekem ő az első, úgy gondolom,hogy neki kellett volna jó pár dologra megtanítania, de nem tette. Vajon igazam van ezekben a dolgokban, hogy neki kellett volna jeleznie, ha szeretné, és amúgy lehet,hogy nem is akarta annyira?

De most már úgy gondolom,hogy jobb is így, sokszor úgy éreztem,nem becsül meg annyira,mint én őt, csak én túlságosan szerettem. És most emiatt hiányérzetem van,hogy nem próbáltam ki, de most sem tudom,hogy kész lennék-e rá. Számomra ez sokkal intimebb, bensőségesebb dolog,mint maga a szex, nem tudom,miért. Vagy ne legyen hiányérzetem?

Köszönöm, ha végigolvastad ezt a sok kusza sort. Ha pedig válaszolsz is, azt még inkább. :)

Szép napot kívánok mindenkinek!



2015. dec. 27. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Barátnőmet 2 hete ismertem, amikor már jártunk és szexeltünk.
2015. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A kérdés? Kérdőjel van a mondat végén. :D

Akkor nem vagyunk egyformák. Ki ilyen, ki olyan. :)

2015. dec. 27. 11:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen. Minden rendben van így. Ha majd készen állsz rá, akkor tedd. A párom 19 éves korától csinálta, de először 35 évesen, velem élvezte 😊
2015. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van ahogy gondolod kérdező.


Csak annyiban tévedsz, hogy az exednek kellett volna tanítania. Azt magadtól is megteheted: Tantusz szex

2015. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tanítgatást talán valahogy úgy képzelem el,hogy először is elmondja,hogy mit szeretne, mi jó neki, és utána meg "irányít" vagy hogy mondjam. Mint említettem, bátorításra lett volna szükségem; meg ne én találjam már ki,hogy ő mit szeretne, szóljon, kommunikáljunk, azért vagyunk ketten. :)
2015. dec. 27. 12:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Elég fontos lenne tudni, hogy hány éves vagy, mert nem mindegy, hogy 14 vagy 34. :)


Komolyra fordítva a szót, a magyarázatod első fele arról szól, hogy túl korainak éreztél mindenfajta szexuális próbálkozást, hiszen Neked gyors volt ez a tempó, és nem volt meg a maximális bizalom, ami szerinted feltétel.


A magyarázatod másik fele az, hogy a barátod miért nem részletezte az igényeit. Ezekután azt gondolom azért, mert erős ellenállás volt Benned. És miért nem kommunikált többet? Én a sorok között azt olvasom ki, hogy Te még kevésbé ismertetted vele, mit szeretnél és hogyan, mit nem és miért.


Te mennyire voltál nyílt és őszinte? Vagy elvártad, hogy kitalálják a gondolataid?

2015. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. Igen, én úgy gondolom, hogy 1-2 hónap ismeretség után korai volt a dolog, legalábbis az én felfogásom szerint. Mégis megtettem, mert szerettem már annyira. De mivel nekem ő volt az első, és sose voltam az a "rossz lány", félénk voltam eléggé, nem is ismertem,hogy mit "szokás" ilyenkor, ezért vártam kis segítséget tőle, amit a legeslegelején meg is kaptam.

Én mindig mondtam,hogy ěz így nem jóˇstb, mert úgy gondoltam,hogy tudnia kell ahhoz, hogy mindkettőnknek jó legyen. Na,volt olyan is,hogy mikor szóltam, hogy nekem ez így amúgy nem olyan jó, ő csak durcizott,hogy miért,de hát neki az úgy jó. De magától sosem mondta,hogy szeretne-e valamit. Volt,hogy már én kértem,hogy "na, nem csinálunk valamit?" Mert én szerettem volna, szóltam. Egyébként más érzelmi dolgokról sem beszélt magától,mindig én kezdtem a beszélgetést, én kérdeztem, hogy van-e valami baj stb.

Szóval, nem, nem akartam,hogy kitalálja a gondolataimat, hanem épp ellenkezőleg, én éreztem úgy, hogy- annak ellenére,hogy én képes voltam kimondani az érzéseimet- ő elvárta,hogy én tudjam,hogy ő mit szeretne. És lehet, hogy ez egy többéves kapcsolatban,ahol már nagyon jól ismerik egymást a felek, rendben is van, de mi nem álltunk azon a szinten, 1 év nem olyan sok idő ám. De lehet, én gondolom rosszul, mondom, még tanulnom kell. :) De szerintem egy kapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció is.

2015. dec. 27. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem volt megfelelő a kommunikáció, ami főként személyiség kérdése. Talán neki egy tapasztaltabb, határozottabb nő kell, aki irányítja. Gondolom még ő is fiatal volt, és keresi az útját, illetve túl egoisztikus, vagy csak Téged nem értett meg eléggé.


Nincs gond azzal, ha nem sieted el a szexet, és azzal se, ha félénk vagy, csak kicsit nehezebb megtalálnod azt, akivel jó lesz. Én idősebb pasit keresnék a helyedben, de nem akarlak befolyásolni :)

2015. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Idősebb volt, 5 évvel. Ezért is gondoltam, hogy tapasztaltabb, mégsem túl "vén", segít majd. Érdekes ez a személyiség dolog, az elején más volt, segített, bár akkor sem volt a szavak embere. Később egyre kevésbé beszélt az érzéseiről. Azt viszont sosem láttam rajta,hogy magával a szexszel baja lenne, mindig jó volt neki..legalábbis nekem úgy tűnt. Azt sosem mondta,hogy nem vagyok jó neki, határozottabbat szeretne, azon is lehet segíteni, de hát...néma gyereknek...Bár, az elején azt mondta, hogy ő nem ez a nagyon vad típus az ágyban, és tényleg nem.

Mai napig nem tudom megfejteni őt.

2015. dec. 27. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Talán tapasztalatlan volt. Azt látom, hogy Te általában véve voltál visszafogott a szex-szel kapcsolatban, de ha már levetkőzél, akkor akartad, ő meg mintha akkor bizonytalanodott volna el, vagy akkor zárkózott volna be.


Azt hiszem én is csak 30 után lettem olyan, amilyen vagyok, hogy mindig átgondolom, a másiknak mi lenne jó, vagy hogyan lenne jó, és erre folyamatosan próbálok figyelni.

2015. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!