Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sokadszorra jön ki a bölcsessé...

Sokadszorra jön ki a bölcsességfogam. Ez mennyire gond, érdemes tenni ellene?

Figyelt kérdés

Először az alsó kettő jött ki kb 15 éves koromban, utána kijött a fölső kettő is rá fél évre.

Ezekkel gondoltam le van tudva oké, de rá 1,5-2 évre megint éreztem hogy jön valami fog és a már korábban kibújt bölcsesség fog helyén, ami akkora már vissza volt bújva. Ez utána még vagy kétszer megtörtént, és most ebben a hónapban újra, először csak a feszülést éreztem az ínyemben, aztán a fék tetejét, és már megint kint van a bölcsességfogam, DE! ismét nem teljesen; vagy is hogy kint van, de a teteje sokkal lejjebb van mint a többi fogam -ilyen volt a korábbi alkalmakkor is, mármint hogy nem emlékszem arra, hogy teljesen kijött volna, a többi fog szintjére.

Az lenne a kérdésem, hogy ez így megszokott történni, hogy 'visszabújik' aztán megint ki?

Esetleg ki kéne vetetnem?


2015. szept. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fog hogy bújik vissza? Fázik? Vagy csak kíváncsiskodik? Ilyen szerintem nincs...
2015. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy visszabújik :O
2015. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs bedagadva az ínyed? Az ínyedhez képest lehet mélyebben a fog (egyébként évekig nő) viszont visszafele nem megy. Max az ínyed dagad úgy meg, hogy eltakarja a fogad.
2015. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem érzem bedagadva az ínyemet :S

azt is sejtettem h a fog úgy nem bújik vissza a szószerinti értelemben, de már tényleg, sokadszor volt az hogy újra "ínnyel lett borítva", de tuti nem képzelődök, azért az ember csak emlékszik a fog ínyet felszakításának a kellemes érzésére


igazából jobban megnézve ez most eléggé oldalra is nő (korábbi alkalmakkor felfele éreztem) szóval ez sehogy se lesz jó hogy össze vissza 'mozog'

2015. szept. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!