Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen egy nő a dominán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy nő a domináns? Mit csináljon?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a barátom a dominánsabb de egyszer megjegyezte egy fenekelés után hogy én is csinálhatnék valami hasonlót.Tippek?

2015. dec. 27. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kínozd egy kicsit. Markolj a farkába jó erősen, ezt az én exem utálta
2015. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Bilincs,korbács aztán adj neki-)
2015. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg sokan a dominanciát a szadizmussal keverik, holott semmi köze a kettőnek egymáshoz. De hidd el, az égvilágon semmi köze.


Egy domináns nő pl. tud parancsolni. Kijelentő mondattal. Esetleg erényövet adhatsz rá, és az már orgazmuskontroll. Lekötözheted és ráülhetsz. Mondd neki hogy nyalja szépen a popsidat, és ha jól csinálja, adsz neki levegőt. Négykézláb csókolgassa a lábaidat, vezetgesd pórázon, mosogasson el... stb. Ezer módja van, és ezek közül szinte semmi nem jár fájdalommal mégis domináns.

2015. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En kifejezetten valami olyasjire gondolatam ami az agyban tortenik..nem mosogatas 😂

Olyanra ami nagyon felizgatja,kenyezteti vagy nem is tudom viszont en iranyitom.Sima oral mar uncsi.Pedig eddig ez az egyetlen dolog amiben en iranyitottam.

2015. dec. 27. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
A lábfétis alkalmas lehet még rá: irányíthatod, hogy mikor, hogyan kényeztesse a lábadat, a lábmunkával pedig átveszed felette az irányítást.
2015. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem csak orált meg mosogatást írtam, lehet hogy szándékosan átsiklottál a többi felett.


Egyébként meg gumikesztyűvel prosztatamasszázs. Orgazmuskontroll... te mondod meg mikor élvezhet el. Számolj vissza, és ha nem pontosan akkor élvez el, amikor az egyhez érsz, akkor megszorítod a farkát.

2015. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lekötözöd, megiszod az összes sörét, elkezdesz részegen ordibálni vele, aztán ráülsz az arcára, és ostorral meg sarkantyúval küldöd neki, és üvöltesz, hogy "nyald simára az ekg-mat is te vadállat!!!".....
2015. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ennyi elég lesz kezdetnek? :)


[link]

2015. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 3-as véleményét tudnám csak ismételni. :)
2015. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Valaki írta itt az erényövet, az tuti ötlet :)

Ráteszed a farkára, aztán akkor veszed le ha már jófiú volt, megcsinált mindent amit kértél, beleértve a jóó hosszú masszázsokat és orális kényeztetést.

Ha nem járt eléggé a kedvedben, vagy csak épp nincs kedved hancúrozni, rajtahagyod még egy napig. Elég izgalmas tud lenni

2015. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!