Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elso par atszexelt ejszakan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso par atszexelt ejszakan mar mindent ki kell probalni, hanem a no unalmas?

Figyelt kérdés
Egy friss kapcsolatban, ahol meg nem biztos, hogy kapcsolat lesz, de mar szex volt, jo volt, viszont meg egy ket aprosagra ravagtam, hogy legkozelebb, mint az anal, mert nekem fontos lenni tudni, hogy nem lep le masnap. Bar igaz, hogy imadok mindent az agyban, de ha holnap lelep akkor csak egy mindent kiado magabol kis olcso no voltam, vagy ha mar van szex akkor az legyen full?
2015. dec. 27. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a logika. Azt mondod, hogy félsz, hogy a pinádért van veled, ezért mindent megengedsz neki az ágyban, hogy veled maradjon, holott nem a k_rvája akarsz lenni?


Hát, te tudod, én nem így csinálnám.


24/N

2015. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy inkabb az, hogy olyan vagyok aki mindentol ovzkodik, vagy aki minden izgalmas dologban benne van... Meg eddig ilyen problemam nem volt oszinten, mindig minden magatol ment. Es lehet, hogy par evvel ezelott bevallalosabb is voltam.. ki hogy csinalja?
2015. dec. 28. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom a plebejusoknak is, amit neked röffentettem össze privátban:


A helyedben én leülnék vele szemben, megfognám a kezét és mélyen a szemébe néznék. Elmondanám neki, hogy én mit érzek iránta és mit akarok tőle. Ugyanakkor nem vagyok biztos a szándékaiban és hogy ez rossz nekem, így szeretném, ha végre kimondaná, mi van. Itt 3 lehetőség van:

- vagy komoly kapcsolatot akar velem

- vagy dugni akar velem

- vagy semmit sem akar velem

Elég nagy valószínűséggel fogja mondani, hogy "nem tudom, ehhez nekem idő kell". Akkor viszont gondolkozz el rajta, hogy kell-e neked egy bizonytalan, határozatlan pasi, aki nagy valószínűséggel fél a felelősségvállalástól is. Ha dugni akar veled, és te is benne vagy, akkor viszont ne szarozzatok, adjatok bele apait-anyait, csak fektessétek le a szabályokat, hogy ki meddig mehet el és mi legyen, ha kötődés/érzelem alakul ki valamelyikőtökben (ez ellen egyébként érdemes is tenni valamit). Ha pedig komolyan gondolja a dolgot, akkor ne a pináddal akard őt megfogni, hanem önmagaddal, a személyiségeddel. Menjetek el szórakozni, táncoljatok együtt, bowling-ozzatok, korcsolyázzatok, vagy bármi, amitől mindketten közelebb kerültök egymáshoz. Persze fontos a testiség is, de ne azon legyen a hangsúly.

2015. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő azzal szexel, akivel kapcsolatban van. Vagyis előbb megvárom, hogy kialakuljon a párkapcsolat, kiderüljön, ugyanazt akarjuk egymástól, és akkor nem azon kell agyalni, hogy lelécel du.gás után.

Te meg fogod magad, és hanyatt vágódsz, mikor még az se biztos, hogy jártok. Szerintem azzal, hogy azt mondod, legközelebb, max. annyit érsz el, hogy ha minden lukad rojtosra ba.szta, akkor lécel le. Vagy megunja hogy húzod, és akkor.


Szerintem inkább gyakorold a fogalmazást, hátha akkor előbb beszélgetni akar veled, és csak akkor kerül sor szexre, ha már kialakult a kapcsolat.


Így most csak egy olcsó kis nő vagy, aki elsőre megkapható, és nem is valami bevállalós.

2015. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!