Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átbulizott éjszakán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átbulizott éjszakán átlagosan hány srác próbálkozik be csajok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Szia! Én egy 36 éves férjezett nő vagyok, 12 éve házas, e mellet 8 éve prostituált. A férjem nem tud róla, azért csinálom mert élvezem, a pénz csak másodlagos. :)


Nekem egy éjszaka során úgy 18-20 telefonhívás jön, általában SOS cumi, valamint klasszikus punciszex témakörökben keresnek, de sajnos nem tudok egy éjszaka során ennyi munkát ellátni, így van, hogy orgiát szervezünk össze. Az innen származó titkos bevételeket egy privát bankszámlára utalom, hogy a férjem ne tudjon erről semmit.


(nem hirdetés)

2015. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
én nem bulizok,és részeg disznókkal amúgy sem tárgyalók N
2015. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes!
2015. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nulla! Biztos csúnya vagyok...
2015. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, néha járok bulizni a barátnőimmel.


Hát, egy beülős helyes kevesebben próbálkoznak be, vagy csak úgy az utcán az általában ilyen 1-2 ember egy este.


Szórakozóhelyen viszont sokan jönnek. Bár mivel mindig kis csoportban vagyunk nem lehet így 'lebontani' hogy ez most hozzám jött oda, az meg a másikhoz, mert valamikor egyszerre többen jönnek. De olyan 2-3 pasi simán odajön. Azért nem 10-20 emberre kell gondolni :D

2015. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es Vegulis te azert gyujtogeted a penzt mert kesobb el szeretned hagyni, vagy valami mas oka van?


32/N

2015. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nulla
2015. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó. Van hogy nulla, van hogy 2-3. (ez most csak a szórakozóhely)
2015. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életemben kb. jó ha 5x buliztam összesen szórakozóhelyen a 23 évem alatt. Ha a szánalmas részeges kapálózást, és felszínes, bunkó "meghívlak egy italra, aztán gyere fel hozzám" típusú dolgokat is próbálkozásnak vesszük, akkor megszámlálhatatlanul sok.
2015. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!