Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért hazudnak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudnak a férfiaknak, amikor azt mondják, hogy nem miattuk öltöznek csinosan, hanem maguk miatt, miközben tényleg a pasik miatt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a logikád. Attól még eshet jól egy nőnek, hogy jól néz ki abban amit visel, hogy ezt nem a férfiak figyelmének felkeltése miatt teszi.


Én is inkább magam miatt gyúrok, mintsem azért, hogy csak a külsőmmel felkeltsem egy nő figyelmét.

2015. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Elsősorban magunk miatt. A jó megjelenés sokat dob az önbizalmon. Másodsorban a többi nő miatt, hogy érzékeltessük dominanciánkat és fitogtassuk stílusérzékünk. A pasik lenyűgözése csak ezek után következik.
2015. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akarjak hogy a pasi elbizza magat ;)
2015. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő, amikor megkérdezik tőlük, hogy ki miatt öltözködik csinosan, kinek akar tetszeni 10-ből 10-szer az a válaszuk, hogy maguknak miatt, ami köztudott, hogy hazugság, mivel ha egy nő csak magának öltözködne csinosan, amikor buliba vagy szórakozni megy, akkor ha tényleg magának akar tetszeni, akkor amikor otthon van egyedül és nem megy sehova, akkor miért nem öltözik fel szintén ugyan így vagy miért nem sminkeli magát?! Mert hát,ha tényleg úgy van, ahogy mondják, hogy maguk miatt, akkor otthon is magának kell tetszeni, de ehelyett csak akkor, amikor társaságba,szórakozni megy?! Szóval egyértelmű, hogy a nők a pasiknak öltözködnek, persze maguk miatt is, de ne mondják, hogy nem a pasik miatt, mert ezzel a kijelentéssel nem csak látványosan a pasiknak hazudnak, hanem önmaguknak is. Szóval a helyes válasz: a pasiknak és persze maguknak is.
2015. dec. 28. 20:52
 5/11 A kérdező kommentje:
És persze a nők miatt is, mert konkurenciát látnak egymásban is.
2015. dec. 28. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az allando smink es magassarku eleg kenyelmetlen lenne itthon,de ettol meg neha szeretem felvenni. Amugy egyetertek a 2.valaszoloval.
2015. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha otthon macerás a nőnek kicicomáznia magát a saját magában való gyönyörködésre, akkor egyértelmű, hogy amikor társaságba megy és még is szépen felöltözik, akkor azt nem magam miatt teszi elsősorban, hanem a férfiak és a nők miatt, akikkel rivalizálni próbál, és csak ezután jön a saját magáért opció, de semmiképpen nem mondható, amit a nők mindig kihangsúlyozva állítanak, hogy ők csak saját maguk miatt öltöznek csinosan, legkevésbé ez áll a nőnél az az első helyen.
2015. dec. 28. 22:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért magam miatt, mert jó érzés, ha tetszem másoknak. De még ha a barátom is, nem veszek fel olyan ruhát a kedvéért, amiben én nem érzem jól magam.
2015. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, jól írták előttem. Én is azért magam miatt, mert dob az önbizalmamon, ha látom, hogy tetszem valakinek. Tehát persze, ebből a szempontból azért, hogy tetsszem a pasiknak, de nem miattuk csinálom, hanem azért, hogy több önbizalmam legyen, ami sajna rám is fér(ne). És kedves kérdező, rólam még annyit, hogy én otthonra is kisminkelem magam és normálisabban felöltözöm...
2015. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Köszönöm, hogy ki mondtad a bűvös mondatot: Azért, mert jó érzés másnak tetszeni, ergó ha másnak tetszik a nő, az jó érzés a nő számára, vagyis a nő másoknak öltözködik, hogy tőlük pozitív visszajelzést kapjon és legkevésbé sem csak saját maga miatt.
2015. dec. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!