Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a pasijaitok/alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a pasijaitok/alkalmi kapcsolataitok során a férfiaknak mennyire szokott büdös lenni odalent?

Figyelt kérdés

abszolút nem vagyok metroszexuális csak fontos számomra a higiénia, szóval több olyan dolgot használok amit sok srác poénból vagy lehet komolyan de b*zisnak tart, gondolok itt arra hogy gyakran használok kézkrémet, arckrémet, ajakápolót (labellora gondoljátok:D).


na és mostanában intim törlőkendővel át szoktam törölni a farkam környékét mielőtt buliba mennék.

persze nyilván le is fürdök előtte stb, de ki tudja mennyire izzadhat meg több óra tombolás közben, és nem akarom hogy egy nőnek is kellemetlen legyen a szag odalent, és erről szólna a kérdésem hogy szerintetek jó ötlet e ilyet használni mert sok srác gyakran büdi odalent vagy teljesen felesleges elég a fürdés?


2015. dec. 12. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem nem gáz ha oda figyelsz magadra de tök felesleges meg törölni a farkad törlőkendővel buli előtt ha közbe ott nem törlöd meg semmivel ugyanugy izzadni fog meg pisilsz és csak kirázod kicsit pisi szaga lesz
2015. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg buli előtt nagyon jó ötlet kaksizni egy jó nagyot, és utána fordított 69-el próbálkozni!
2015. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rossz tapasztalatom sajnos. Nagyon szimpi hogy ennyire oda figyelsz Te is!
2015. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: köszi a választ, igaz nyilván izzad az ember a buliban de azért valamit csak ér hogy előtte áttörlöm, a legtöbb ilyen cucc aloe verás kicsit a bőrt is megnyugtatja, talán nem is izzad ennyire, bár ezt csaj én gondolom :D

2-es: nem rossz ötlet majd egyszer bevetem:D

3-as köszi a megerősítést, akkor nem felesleges különösen odafigyelni erre:)


jöhetnek még válaszok, érdekel mennyire probléma az intim higiénia a mai srácoknál, minden csaj nyugodjon meg egyikőtöknél se fogok béna privát üzenetben bepróbálkozni :D csak ez a téma érdekel, köszi előre is:)

2015. dec. 12. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem kell tultolni a higieniat. Napi 1 fogmosas, heti 3 furdes, 1 hajmosas boven megteszi. Lenyeg h nagy legyen a hatad, a farkad, a magassagod es a bankszamlad. Csocsesz!
2015. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó. :) Nem is kérdés, hogy ápolt legyen-e vagy inkább büdös..
2015. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös. Nagyon vagány vagy, heti 3 fürdéssel, és 1 heti hajmosással. :D Emberes szagod lehet. :D
2015. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szivarfüst+konstans alkoholfing mit sem ér, ha rendes testszag nem övezi.
2015. dec. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amikor anno a haverokkal bulikban szoktunk részt venni szoktuk is mondogatni na most már jó sósak lehetnek a puncik:D
2015. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet,engem kimondottan izgat ha van egy kis szaga.Persze nem arra gondolok,ha valaki napokig,hetekig nem fürdik :D
2015. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!