Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel oldjátok meg a gyors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel oldjátok meg a gyors tisztálkodást egy váratlan helyzetben?

Figyelt kérdés
Pl ha olyan helyen vagytok, ahol nem tudtok lezuhanyozni. Intim törlőkendő ilyenkor elég? Vagy meg sem törlitek, és nem zavar, ha előtte mondjuk pisilt az illető?
2015. dec. 28. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyszínfüggő. Nedves törlőkendők vannak mondjuk, de hogy oda kenegetném-e.... nem hiszem
2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs orál. Vagy can, de számoljon a kovetkezményekkel a srác.


Túlstresszeled, kérdező. A szex az elvezetrol szol.

2015. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, megoldható. Aki ad magára, az mindig tart magánál intim törlőkendőt. Egy jobb nő sosem engedi magához a pasit, ha nem tiszta...és ehhez nem kell zuhany.


aki azt mondja, hogy nem számít, hadd szagolja a pasi, hát nem tudom...

2015. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer szexeltem 12 óra meló után, nem volt időm lezuhanyozni, de kva jó volt. Főleg, hogy kinyalt a pasi, pedig mondtam előtte, hogy szerintem érzett már jobb illatot is. De nem panaszkodott, végig csinálta, élvezte. :)

Amúgy a pasik nem törlik meg a farkuk brunyálás után... :) és úgy megy a szopika. Én használok wc-papírt pisilés után, intim kendő erre tök fölösleges. Ha kaki van, akkor mosdás. Szerintem egyéb szagforrás az max. az alap izzadás, ami ha egészséges vagy, azért nem ordenáré.

2015. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért kérdem, mert nekem fontos az orál szex előtt, én csak úgy nem tudok benedvesedni, hogy be is csússzon könnyen.
2015. dec. 29. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Intim törlőkendő mindig van nálam! Az teljesen alkalmas az ilyen alkalmakhoz is.
2016. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!