Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Éjjel már nem egyszer ébredek arra h a barátnőm masztizik mellettem az ágyban.

Kihúzódik az ágy szélére és hallom ahogy veszi a levegőt és ahogy elmegy, majd visszabújik a paplan alá és elalszik.


Együtt élünk már 1,5 éve 24 évesek vagyunk, szex olyan heti 3-4-5x van, szerintem neki is kielégítő mert utána általában elalszik.


Szóval mit csináljak, beszéljek vele erről, vagy csak másszak rá olyankor ?

Lehet h kevés vagyok neki ?


Ha lehet inkább lányok válaszára lenék kíváncsi!


2015. dec. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet olyanrol almodik felkel es kielegiti magat de teged nem szeretne felebreszteni ezzel... Dexsztem kerdezz ra nyugodtan :) 24 L
2015. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

és a privátot is köszönöm

2015. dec. 4. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:

én azért beszélnék vele erről ...

az soha nem árt

2015. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
24 évesen már lehetnétek annyira felnőttek, hogy lekommunikáljátok, ha gondjaitok vannak. Ez nem normális, miért nem fekszik bele álmosan is a farkadba inkább, ha kívánós?
2015. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszelj vele. A komunikacio csodakra kepes
2015. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot, de az nem hiszem hogy árthat ha legközelebb besegítesz neki.
2015. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a maszti más mint a szex és néha az is jól esik. De ha benned kétségek vannak, akkor tényleg normálisan kérdezz rá és kész.
2015. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
A kérdés inkább az, miért itt teszed fel a kérdést és nem egyből neki...?
2015. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!