Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön Donald Trump?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Donald Trump? Igaz milyen jó a haja?

Figyelt kérdés

Ha lehetne, nagyon szeretnék olyan hajat...

18/f



2015. dec. 29. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sz.@r má neked. :D
2015. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet olyan hajad, így: https://www.youtube.com/watch?v=bQkOdtQkpS0


A videót csak saját felelőségedre nézd meg!

2015. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es!

Beszarás! :D

2015. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joe.38 ***** válasza:
Hetero oldalon egy politikusnak készülő pasi haja tetezik egy fiúnak ? Hm..... politikust tette ( jó hazugságai ) alapján választunk ha választunk. Gorbacsov haja meg foltja is tetszett ? Ezzel mit akarsz mondani ? Szar a Tramp ? Én nem.tudom nem ismerem. Még eddig nem tett a politákaban se jót se rosszat. A haja miatt unszimpatikus ? Vagy pont amiatt szimpatikus. És a jelenlegi maki ? A széles szájú majomnak a haja jobb az a bingyorka. Közben 3gy báb sőt majom - no ott Obamakinál a haja miatt olyan amilyen ? Nem nagyon értelmezhető a kérdés. Bejön ? És csak a haja miatt ? Nem. Abszolút semleges szinte minden téren hisz se ellene se mellette nem tudok tenni semmit. Ebből adódóan a haja meg végképp nem.érdekel . Főleg hogy pqsi. Engem esetleg a nők ..... ő..... szóval én esetleg a nők haját nézem meg milyen hosszú , milyen dús.
2015. dec. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2015. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kissé olyan mint, Béni a Flinstones családból. :D
2015. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!