Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon bejön Liam Payne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön Liam Payne, egyből benedvesedek ahogy rá gondolok, rajtam kívül van még ilyen?

Figyelt kérdés
Nem tudok neki ellenállni, neki bármit megengednék, számomra ő a tökéletes, persze nem ismerem, így csak a külseje az ami nálam teli találat. Ha egy hétvégét vele tölthetnék 48 órán át ki se jönnék a hálószobából :D

2015. dec. 22. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is bejön.


25F

2015. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :D
2015. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló, csak más hírességgel. :D Amúgy normális, hisz ő az ideálod, tetszik külsőre, szerintem a hangja is tök jó. :)
2015. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak én férfi vagyok :D
2015. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!