Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, h nem ugyanakko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, h nem ugyanakkora mindig a farka merev állapotban?

Figyelt kérdés

Mármint először sokkal kisebbnek tűnt, így most harmadjára, meg legalább 3 cm-rel hosszabbnak, ha nem 4...

A másik meg az, hogy a barátommal egy buli után szexelni akartam, de azt mondta fáradt és rendesen be volt rúgva. Nagyon be voltam indulva és próbálkoztam, de nem állt fel neki. Aztán azt mondta elég határozottan: Fejezd már be!

Azért volt ilyen durva, mert frusztrálta, h nincs merevedése vagy idegesítette az erőszakosságom? 19/L



2015. dec. 29. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Részegen nagyon lanyha a merevedés, nem rád volt mérges :)

Amúgy igen, létezik, izgalmi állapottól függően változik pár centit.

2015. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen a szeretőmnél nekem is nagyobb mindig

ha részeg a pasi ne is próbálkozz nem mindig jön be

mondjuk nálam akkor is jo

2015. dec. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is méregettem magamnak, és sokszor csak 15 centi jott ki, vastagsagra meg 4,2-3. Aztan ahogx dolgoztam vele, par napja 16,4-5 centi es 5 centi lett ;) Mivel a baratod beallt mar egy kicsit, ezert ilyen allapotba nem ugx all, ahogx kell, es minden ferfinek rosszul esik, ha nem akkor all amikor kene
2015. dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira részeg volt hogy nem emlékszik semmire.
2015. dec. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!