Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szeretitek ha szex közben kikötöznek, meg az enyhébb szado-mazo szexet mire vágytok közben leginkább?

Figyelt kérdés

Páromat gyakran kötözöm ki és úgy játszadozok vele :)

De szeretném kicsit színesíteni, újítani e téren, ezért szeretnék ötleteket, ti mit szerettek ilyenkor? Pisi-kaki jellegű dolgok nem jönnek be, meg a durva fájdalommal, sérüléssel járó dolgok sem.Azonkívül minden jöhet.

Válaszokat előre is Köszönöm!



2015. dec. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ugyan lányoknak írtam eredetileg, de nyilván pasira is adaptálható nagyrészt: [link]
2015. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szem bekötés alap, azt szeretem, van mikor számat is betömi kendővel, sállal, vagy golyóval. Csikizés, jégkocka forró viasz csepegtetés testre, vibrátorral izgatás, fenekelés akár pálcával is. Elég sok mindent kipróbáltunk már, én szeretem a változatos szexet.
2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagdosás,mikor elnyomja rajtam a cigit.
2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!