Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavarna, ha a párotok előttetek már viszonylag sok nővel volt együtt?

Figyelt kérdés
Bár én egyáltalán nem tartom olyan borzasztó mennyiségnek, de volt csaj, aki emiatt nem akart velem összejönni.

2015. dec. 30. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt pasim, és csak az zavart, hogy sokszor mesélt a hódításairól is kapcsolaton belül.

Kidobtam mint macskát......

2015. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam vele dicsekedni, csak ha megkérdezik, válaszolni illik.
2015. dec. 30. 11:39
 3/16 anonim ***** válasza:
És fordított esetben mi van?
2015. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt nőm, aki nálam több pasival volt, mint én csajjal, de kicsit sem zavart.
2015. dec. 30. 11:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én páromat kb 25-en dugták meg előttem.
2015. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Én párom nem mondta meg őszintén, hogy mennyivel volt és engem ez bánt. Annyit mondott, hogy 15+1-1 és nem tudja pontosan.. Magamba meg na persze.. Lassan 1 éve vagyunk együtt, de még mindig nem kaptam őszinte választ, igaz nem is kérdeztem. Még kapcsolatunk elején kérdezte, hogy ő hanyadik nekem és mondtam, hogy az első és én is rákérdeztem és.. Bár ne tettem volna néha előjön bennem, hogy ezen rágódok és eléggé lehangol, hogy nem volt őszinte és, hogy egy hülye p*csa volt.


20F

2015. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztalataim szerint épp ellenkezőleg. A nők még mindig teljesen logikátlan lényeg. Az ő agyacskájukban ez így néz ki: minél több csajjal voltál együtt, annál jobb pasi vagy, hisz képes voltál más egyedtársait megdönteni, ergo tudsz valamit. Ezért van az is, hogy ha egyedül vagy, le se köpnek, ha meg beülsz csak egy randira egy lánnyal valahova, a pincér csaj gondolkodás nélkül elkezd veled szemezni, mosolyog, stb.
2015. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit zavar,max. azt nem akinek szintén sok partnere volt már.
2015. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyi az a "viszonylag sok"? És persze az sem mindegy, hány éves emberről beszélünk, hiszen más a sok egy tizenévesnél mint egy negyvenesnél.

De ha nem extrém a szám, akkor nem zavarna. Az viszont igen, ha részletezné, vagy megnevezné a személyeket. Túl sokat nem kell foglalkozni egymás ilyen jellegű múltjával, mert az csak árthat egy kapcsolatnak.

2015. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, és 17. Szerintem ez egyáltalán nem sok (legalábbis én nem érzem annak).
2015. dec. 30. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!