Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottatok már nővel/férfiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már nővel/férfivel, azért mert nem tetszett a nemi szerve?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a méretre gondolok, inkább a külcsínre. Habár a méret is lehet probléma forrása mindkét nem esetében egyaránt.

2015. dec. 30. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

nem ...


de ez egy nagyon hülye kérdés ....

2015. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak kizárólag ezért még nem, de volt már olyan, hogy mondjuk 10-20%-ban ez is belejátszott abba, hogy ott és akkor telt be a pohár nálam.


21/L

2015. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést, mintha már láttam volna...Ha ápolt, nem büdös, nem igénytelen.., akkor nem az lenne az első hogy szakítok vele, hanem az hogy, tegye rendbe, ha nem hajlandó, akkor sem adom ki az útját csak ne várjon semmilyen nemi együtt létett^^
2015. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülye kérdés?

Én is szakítottam nővel ez miatt, és engem is dobtak ilyen okokból.

Volt egy barátnőm, akinek (az én ízlésemnek) irtó ronda volt az intim területe. Nagyon szőrős volt és esze ágában nem volt szőrteleníteni, de ez volt a kisebbik gond. Nem tudnám leírni, de ronda volt a... Szóval nagyon nem tetszett!

Egy másik csajnak pedig akkora aranyere volt, hogy örültem, hogy otthagyhatom.


Az én intim méretem átlagos. Egyik nagyon szimpatikus női ismerősömmel randizva, csókolózás közben nagyon hamar lemeózta nadrágon keresztül. Majd finoman közölte, sajnálja, de neki ez kicsi. (itt vége is lett a dolognak, de mai napig barátok vagyunk)

Szerencsére másnak nem volt vele problémája. ;-)

És nekem sem volt több, ilyen jellegű problémával barátnőm.

2015. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már ilyen sajnos, ráadásul régi kiszemeltem volt, de olyan halszagú volt a puncija, többször is hogy még kinyalni sem volt kedvem
2015. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan csajom akinek nagyon pisiszagu volt a p...ja emiatt hagytam ott de engem meg egy csaj a nagy méretem miatt meg hogy mért nem borotválom
2016. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, gyerekek…

Olvasva a hozzászólásokat is, rövid véleményem, hogy hülyék mindenhol vannak. Ha valamelyik félnek „büdös” az alighanem higiéniás okai vannak, nem mossa. Az, hogy szőrös vagy nem, az meg divat kérdése, meg borotva, és hozzáállás. Most például megint nem illik a hónaljat borotválni. A nemi szőrzet meg magánügy. Meg, hogy kinek mekkora? Honnan méred (egyáltalán minek?) -ha rövidnek találod, mérd a tarkódtól. A hüvely elég jól alkalmazkodik, ha szűk, inkább az a baj.

2016. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imre777 ***** válasza:
100%
Nekem egy fiatal barátnőm volt. Nem d. ugtam meg, a bugyiját sem vette le egyszer sem, egyszer volt ,,pisiszagú" nem ,,szakítottam vele", nekem 10 centi körüli, ez neki kicsi, de nem valószínű, hogy ez miatt hagyott el. A mellbimbó udvara elég világos, ami nekem kicsit furcsa, de ez sem volt gond viszont képen láttam már olyan melleket, p. in ákat, ami annyira lelohasztó, hogy valószínű, hogy nem tudnék vele mit kezdeni, lehet nem nagyon tudnék hozzányúlni, de ezt előre nem tudom, akkor derülne ki.
2016. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!