Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen elváráso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen elvárásotok van egy férfivel kapcsolatban szexuális és érzelmi szinten?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi szinten az az elvárásom, hogy legyen akkora mértékű érzelmi intelligenciája, ami elég ahhoz, hogy őszintén tudjunk egymással kommunikálni az érzéseinkről, meghallgasson, megértsen, legyen empatikus. Szexualitásban pedig egy alapvető tájékozottságot várok el, felelősségvállalást és azt, hogy lehessen vele beszélni a szexről és a vágyainkról. Minden más tanulható.
2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekel engem is. :)

33F

2015. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az az elvárásom, hogy legyen nagyon gyengéd és érzéki, legyen figyelmes, próbálja meg elérni vagyis inkább érje el hogy nekem is orgazmusom legyen(valamilyen módon) bár én mindig kitudok elégülni hüvelyi úton is, néha azért nézzen rám szex közben is vagy mondjon pár kedves mondatot hogy pl. "nagyon jó vagy", "nagyon jól csinálod"

én egyébként ezt mind mind megkapom kivéve egyet ami kicsit bánt is: A nyalást :D

21L

2015. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eggyetlen elvarasom lenne csupan de az minden teren. legyen oszinte!!!! ( az agyban,a kapcsolatban,a mindennapokban,a vagyaiban stb). mondja el oszinten mitszeretne es mit nem.
2015. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!