Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan aki kifejezetten a duci srácokat találja vonzónak?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi testalkatra gondolok, vagy ennél egy nagyon picivel nagyobb, de kb.

Ha talán valaki igent mond neked milyen testalkatod van ? :)



2015. máj. 20. 16:42
 1/5 anonim válasza:
Mindegy,csak legyen nagy farka. Átlagos testalkat 22 l
2015. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ennél nagyobb már de legyen de amúgy nekem nagyon bejön egy helyes arccal párosítva. 21/L
2015. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam sohasem a testalkat számít egy pasinál, hanem inkább az arca. A barátomat 80 kilósan ismertem meg, aztán kicsit felhízlaltam, most olyan 90 kiló, és szerintem sokkal jobban néz ki :)
2015. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem kimondottan zavar, ha a srác túl vékony, főleg ölelkezéskor. Mindig olyan érzés, hogy össze fogom roppantani. (Nem vagyok nagydarab.)

Az általad linkelt testalkat pont jó. ☺

2015. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha mellé még csóri is akkor felejtős, de ha van saját háza, és jól fizető allása, tehát egisztenciálisan stabil, akkor vállalnám a feladatot, rávezetni, hogy ne legyen igénytelen magára. 24 L sportos
2019. nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!