Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a kiakadásom? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom? Miért csinálta ezt az exem?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú, de muszáj kiadnom magamból..

Az exemmel több, mint egy éve szakítottunk. Nekem ő volt az első, elég sokáig együtt voltunk, de aztán csúnya vége lett, ő eldöntötte, hogy már nem működik a kapcsolatunk (való igaz hogy sokat veszekedtünk a végén), de engem meg sem kérdezett a dolgokról. Aztán ő kiment Amerikába, én meg itt maradtam, nagyon megviselt a dolog és idő kellett, amíg összeszedtem magam. Aztán ahogy telt az idő, ez elcsendesedett, én összejöttem egy másik sráccal, fb-n láttam hogy neki is van barátnője, éli az életét, úgyhogy szinte le lett zárva a dolgunk.

Tegnap történt viszont, hogy bementünk a barátaimmal szilveszterezni a városba, tök jól elvoltunk meg minden, mire egyszer csak egy túl ismerős hangot hallottam magam. Az exem volt ott pár haverjával, és csatlakozni szándékoztak hozzánk. Próbáltam figyelmen kívül hagyni, de éreztem hogy bámul, aztán meg rákérdezett, hogy mi újság a barátommal. (akivel egyébként két hónapja nem vagyunk 1ütt, kb. ugyanúgy szakított velem mint a sztoriban szereplő srác). Ezt el is meséltem neki, talán a kelleténél bunkóbban meg cinikusabban, mire előjött azzal, hogy én amúgy teljesen megváltoztam, átmentem r.ibancba, előtte nem ilyen voltam, látja a képeimet fb-n, instán meg nemtudom, és ilyenkor mindig elgondolkodik, hogy járhatott velem, stb. ilyen kedves dolgokat mesélt. Magam sem tudom miért, de minden baromira fájt, amit mondott, és mivel nem akartam, hogy sírni lásson, otthagytam őket. Pár perc múlva összeszedtem magam, visszamentem hozzájuk, utána viszont kb 5 percre rá, félrerángatott, hogy "ugye nem sírtál?" Nem tagadtam, úgyse hitte volna el, egyszerűen csak kiszakadt belőlem minden, ami felgyülemlett a szakításunk óta, talán kissé hisztérikusan, meg zokogva de mindent a fejéhez vágtam, és láttam rajta hogy eléggé fejbeverte a mondandóm. Csak annyit mondott, hogy ne haragudj, és megölelt. Akkor egy percre azt éreztem, hogy minden olyan mint rég, de aztán rájöttem hogy ez hülyeség. Csak annyit mondtam neki végül, hogy őszintén remélem, boldog a barátnőjével. Így is gondoltam, aztán az egész társasággal otthagytuk őket.

Annyira bosszant és nem értem, hogy ez mégis mire volt jó neki, miért csinálta szerintetek?

18L


2016. jan. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jogos a kiakadásod teljesen, de azt nem tudja itt megmondani senki miért csinálta ezt az exed. talán majd ő egyszer elmondja. ennyivel tartozik szerintem.
2016. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért,mert tényleg olyanok a képeid.De ne foglalkozz vele,már semmi köze az életedhez,ha te így jol érzed magad,akkor élj így.Foleg,hogy ő szakított,még bele is szól..
2016. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy direkt akart volna bántani azzal, hogy összefuttok, és talán örült hogy lát. Annak ellenére, hogy tapintatlanul szakított veled, még lehet, hogy egyáltalán nincs semmi rossz szándéka feléd.

De el tudom képzelni, hogy kiakadtál. Az első nekem is olyan volt, hogy szinte ott hagyott, el sem köszöntünk, csak telefonon...

2016. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vicces! mindhárman 81%ban adunk hasznos válaszokat!! :)
2016. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elozo ugyan ilyen szoveggek feltett kerdesedre nem kaptal jo valaszt?
2016. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RRR ***** válasza:

mert fájtál neki

és

bántani akart

ez is egy lehetőség

2016. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bunkó volt, ennyi. Azért nem tudod magad túl tenni rajta mert egykor szeretted, s ezert meg most is fontos a véleménye. Jobb ha elkerulod, abból semmi jo nem származik, ha talakoztok.
2016. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!