Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne kocsiban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kocsiban normálisan szexelni? Valaki csinálta már, és jártas benne?

Figyelt kérdés

Ötleteket kérnék! Valaki elmesélné, aki csinálta már?


Köszönöm előre is!


2015. nov. 6. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, már csináltuk ott, és egész kényelmes volt. A pasim kamionsofőr.
2015. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Hátradöntöd az ülést, kényelmesen elhelyezkedsz, megkéred, hogy sz*pja fel a cerkát, majd sunyi módon szájbalövöd, azt mondod, hogy "Bocsi, annyira jól csinálta, hogy nem tudtad visszatartani! Soha senki nem csinálta még ilyen jól!" - erre hízik a mája, megenyhül, elszáll a harag, sőt, még kicsit oboakirálynőnek is érzi magát = irány haza. :D Ez a legkényelmesebb autós szex. :D .
2015. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hátradöntött ülés és lovagló póz az egyik. A kedvencem, bár az félig van csak a kocsiban, amikor a nő négykézlábra helyezkedik az ülésen, én meg a nyitott kocsiajtóban állok ... Ennek a fokozása, amikor a kocsiajtó sincs nyitva, csak a lehúzott ablakon pucsít ki.


[link]

[link]

2015. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de ez a pucsítós a Nagykörúton kicsit feltűnő lenne.
2015. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hátradöntött ülésen lehet akár misszionárius pózban is, illetve azok is jók, amit az előző válaszoló írt. Vagy ha nagyon kicsi, és kényelmetlen a kocsi, akkor csak sima orál. Persze előre megbeszélve, nem úgy, ahogy ketteske javasolta.
2015. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én hátsó ülésen csináltm eddig és ott lovagoltam :) ott is nagyon jó
2015. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek mind jok amit az elottem levok irnak, arra figyeljetek ha kocsiban szexeltek es mondjuk a lany felig bent van de a srac kint all, hogy el legyetek bujva, ne egy feltuno helyen csinaljatok :))
2015. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam kocsiban,de már elképzeltem,hogy be leszek szorítva a hátsó ülésen a sarokba és térdelek és a párom meg hátulról...
2015. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csináltuk igen, régebben rendesen "megszállotjai" voltunk :D


Elmentünk egy elhagyatott helyre, a párom beült hátulra, én meg rá és mehetett a menet :D Vagy volt olyan, hogy kutyapózban is csináltuk, hátul össze lehet hozni, bár a pasim elég magas, de összehúzta kicsit magát :D

Nyáron volt olyan, hogy motorháztetőre könyököltem, és állva hátulról vagy feltett a párom a csomagtartóra és úgy, bár ehhez magas fickó kell :D

Sőt, kipróbáltuk azt is, hogy menet közben sz*ptam, de ezt kisforgalmú úton, és akkor sem lett volna szabad tudom :D

Már rég nem csináltuk kocsiban, kocsin, hmm, újra kéne :D

2015. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza, kocsiban inkább szopatni kényelmes. vagy hátulról dugni a nyitott ajtónál hátsó ülésen pucsító csajt. 30F
2015. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!