Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire beteg ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire beteg ez a szexuális fantázia?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta fantáziálok arról, hogy milyen lenne a tökéletes szeretkezés, de végre megvan! sikerült megterveznem álmaim együttlétét. :)


Álmaim nője: [link]


Alapfelállás:

Én és álmaim nője egy fürdőkádban ülünk, éppen, hogy elférünk. A kádban nem víz van hanem kaja: 2-3 óriás pizza, 10-15 hamburger, rengeteg sült krumpli, különféle húsok és még sok-sok egyéb gyorskaja. Kettőnket kb. a kád pereméig borít be az étel. Füvet szívunk és romantikus számokat hallgatunk.


Előjáték: Elkezdünk zabálni, kézzel-lábbal, egymást is etetjük. A megrágott ételt sokszor a másik szájába vagy arcára köpjük. Hosszan csókolózunk, ölelkezünk. A nő eszik rólam és én is eszem róla. A péniszemet úgy szopja le, hogy be van kenve csokival és tejszínhabbal én pedig kinyalom a pináját, ami szintén az előbb említett 2 finomsággal van megkenve. Ezt követően kikelünk a kádból és egyenként megdugom a hájredőit a fürdőszoba kövén fekve. Majd ő rám fekszik és ráül a fejemre, rám fingik. Felkelünk, egymás arcába büfögünk és újra csókolózunk.


A tényleges szeretkezés:

Átmegyünk a hálóba és koszosan befekszünk a hófehér lepedővel takart ágyba. A csaj nekidől az ágytámlának szétterpeszti a lábait, én felemelem a hájas hasát és megdugom, szépen érzékien. Közben a melleit csókolgatóm. Majd miután végeztünk teljesen lefekszik, birkózunk egy kicsit és nyomunk még egy menetet, de ezt durván és gyors tempóba.


Lezárás:

A végén még egy puszit kap. Átöleljük egymást és alszunk.


Ez lenne, tudom szokatlan, meredek, de imádnám!!!


(egyébként a füves rész még nem biztos, hogy benne van a végleges tervben)


Egyébként 19/F vagyok.


Aki elolvasta annak köszönöm. Ha van kedved véleményezd is. :)



2016. jan. 1. 21:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Asszem te egy feeder típus vagy.

beteg.

25/N

2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnél képet a kádról is?!?
2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%

Malac szex. :D

Szerintem beteges. Eléggé nagy fürdőkádat szerezz be hozzá, mert egy hagyományosba beleszorul a hölgy. :D

2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#2 Tessék kb ilyesmi: [link]
2016. jan. 1. 21:58
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod, de a fingós rész muszáj?
2016. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5 Még az se biztos, ha arcba nem is, de szex közbe jó lenne.
2016. jan. 1. 22:01
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal a káddal nem fog működni.
2016. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Jó akkor egy nagyobb kádba. A kérdés nem a kádra vonatkozik.
2016. jan. 1. 22:15
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak beteg emberek,de te mindegyiket übereled! Nekem erről a 2 girls 1 cup jutott eszembe,helyettesítsd be magad az egyik csaj helyére..
2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt megírnám, hogy beteg vagy és kéne egy pofon hogy észhez térj :)


az lenne a kérdésem, hogy ezen mennyit fantáziáltál már kb órában kifejezve. Mondjuk "Majd ő rám fekszik és ráül a fejemre, rám fingik. Felkelünk, egymás arcába büfögünk és újra csókolózunk. " ez a rész kifejezetten érdekelne. Hányszor játszottad le fejben, a különböző variációkat?

2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!