Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnátok egy lányt a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok egy lányt a fura perverziói miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy kedvenc pasi animekarakterem és van róla egy rakat szexuális tartalmú, helyenként meglehetősen abszurd és perverz rajzom/írásom. Illetve nem is az a perverz, amiket a karakter csinál, hanem hogy egyáltalán egy nemlétező 2D-s ürgéről fantáziálok. Ráadásul, gondolom mondanom sem kell, hogy élvezem is. :/ (Nem végzek mellé pótcselekvést, egyszerűen már a puszta gondolat is izgat, ahogy elképzelem őt egy-egy ilyen szituációban.) Az meg már csak "hab a tortán", hogy az illető erősen androgün jelleget mutat, ergo finom, lányos arca van, nagy szemei, hosszú haja, ugyanakkor széles vállai, enyhén izmos teste, valamint karcsú dereka, széles csípője, formás combjai és kerek feneke.


Mielőtt még: 18 már elmúltam egy ideje, szóval nem vagyok kislány, max. lélekben, bár ilyen fantázia mellett... már a fene sem tudja mi vagyok.


A legrosszabb az, hogy úgy érzem a kapcsolataimra is hatással van, ugyanis őt keresem minden pasiban, többnyire sikertelenül. Hiába lennének érdeklődők, 90%-ukat rendre elüldözöm magam mellől/ignorálom, tekintve, hogy nem ütik meg az általam kívánt "szintet", ergo nem hasonlítanak arra a figurára.


Volt egy srác, akibe beleszerettem, ám egyszer csak váratlanul, egy szó nélkül lelécelt. Megvan rá az esély, hogy amiatt, mert megtalálta egy-két ilyen rajzomat a neten és azt gondolván, hogy beteg vagyok, elhagyott? Illetve ti elhagynátok a barátnőtöket, ha kiderülnének róla efféle "finomságok"?



2014. jan. 16. 01:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
nem dobnam,ez meg belefer :)
2014. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
amíg nem viszi túlzásba addig nem gáz, egyszer úgyis megunod, szóval csak idő kérdése. Egy képet küldhetnél róla csak kíváncsiságból kérem
2014. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Dobnék én képet róla, de félő, hogy akkor rájönnének a kilétemre. Idehaza kábé egyedül vagyok a fangirlségemmel. :'D (A világon, azért hál' istennek nem, szerencsére akadnak azért sorstársaim, akiknek hozzám hasonlóan bejövős a drága.)
2014. jan. 16. 01:17
 4/74 RhisiartK ***** válasza:
Ez a nap legérdekesebb kérdése az biztos. A kérdésre válaszolna nem dobnám. Én is szeretem az animéket, mégha nem is így. :) Ki az a karakter amúgy?
2014. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még belefér, csak akivel összejössz, azzal előtte közöld ezt, ne később tudja meg :)
2014. jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Szépen is nézne ki, ha odaállnék valaki elé, s közölném vele, hogy fura animekarakterekre gerjedtem/gerjedek, de azért téged is szeretlek ám. :D Instant láv!


Mondanék nevet is, de ugyanaz a helyzet mint a képpel. Lebukásveszély!

2014. jan. 16. 01:26
 7/74 RhisiartK ***** válasza:
Privátba egy link? Akkor nincs lebukásveszély. :D Amúgy azt megnézném, hogy ismerkedés első öt percében mi történne, ha megmutatnád azokat a képeket. :D
2014. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Az ördög nem alszik! Ahogy én sem (muhahaha!).

Megmondom én, hogy mi lenne: ott helyben belepusztulnék a szégyenbe.

2014. jan. 16. 01:35
 9/74 RhisiartK ***** válasza:
Ne már. Így most én se tudok aludni. :( A kíváncsiság ébren tart... Neeee. Egy AA-s linket az animera legalább. Úgyis esélytelen, hogy tudjam ki vagy. Én egy nagyvárosi ismeretlen vagyok. :D
2014. jan. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
A-a. Meg aztán tudtommal nincs is róla AnimeAddicts-on kép, csak az én avatarom. :P Mondom én, ha névvel vagy képpel szolgálok, egyből fény derülne a személyazonosságomra és azt nagyon nem szeretném.
2014. jan. 16. 01:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!