Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor pedofilnak számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor pedofilnak számítok?

Figyelt kérdés
A mai napon randiztam egy 14 éves lánnyal.. Elsőnek sétáltunk, utána bekísértem az InterSpar autóparkolójába... Miután bementünk, megnéztük, hogy vannak-e még rajtunk kívül, de szerencsére nem voltak.. :) Utána vadul elkezdtük egymást csókolni és a falhoz szorított a lány, de közben csókolt, de egyre vadabbul, majd a bugyijába nyúltam és simogattam ott, meeg kielégítettem, majd ő is az alsómba nyúlt és kielégített, közben pedig öleltük egymást... Csak hát, utólag vettük észre, hogy volt ott egy kamera... Szerintetek ebből lehet valami? :/ Még az a szerencse, hogy fiatalabbnak látszom a koromhoz képest... Most akkor pedofilnak számítok? :( A lány nagyon élvezte... A nemi szervét oda nyomta az én nemiszervemhez, persze ruhában.. :P 19/F

2016. jan. 1. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A magyar törvények tekintetében nem vagy pedofil, szóval nem fognak megbüntetni. Max. az apucinak nem fog tetszeni, ha megtudja.


24/N

2016. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista :D Mondjuk az Interspar-ban azért hülye választás...bár legalább meleg van... :D
2016. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
14 már nem para, de ha visszanézik a felvételt még lehet baj közszemérem sértés miatt.
2016. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Majd aki visszanézi a felvételt (ha arra egyáltalán sor kerül) akkor majd az fog élvezkedni. :D

Nincs ebbe semmi. Mindketten akartátok. Bár nekem, egy 14 éves leányka, az még gyerek.

2016. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy már nem szűz a lány... :3
2016. jan. 1. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűz? Gartulálok neki.


Neked meg no para.

2016. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted nézi valaki a kamerát? Nem! Az csak azért van, ha történik valami akkor rögzítve legyen.
2016. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy 14 éves lány első randin megujjaztatja magát az utcán

az nem csak nem szűz de még normális sem

2016. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ezt jól tudom. :3 De már annyiszor használtak ki a lányok... Most legalább kifogtam egy naív kislányt, akire még költenem sem kell és megtesz mindent, amit csak szeretnék.. :3 ^^
2016. jan. 2. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező! Papíron nem lesz semmi baj, de a lány lelkében (annak ellenére, hogy ő is nagyon élvezte ezek szerint) egy idő után igen. Ezt ne mond neki, hogy legalább költeni nem kellett rá.
2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!