Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzódom a fiatalabb...

Miért vonzódom a fiatalabb lányokhoz? Ilyen esetben is gonoolsz pedofilnak számítok vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés
23 vagyok és legutóbb is egy 14 éves lánnyal smároltam, de a legjobb, hogy engem mindig ilyen 16-17-nek szoktak nézni, a lány meg mellettem még szinte idősebbnek nézett ki, szóval senkit sem zavar általában, ha fiatalabb lányal vagyok, ha piát veszek is folyton elkérik a személyim, ahol még nem ismernek. Eleinte zavart, hogy ilyen kisfiúként kezelnek, de mára kicsit megnyugtat, de belegondolva én biológialiga fiatalabb vagyok, vagyis hiába az életkor, ah valójában nem nézek ki olyan vénnek, míg a tini lányok gyakran idősebbnek néznek ki mellettem, így végülis miért lennék rossz ember, főleg, ha nekik tetszem, van, hogy a tini nyomulnak rám, én pedig egyáltaán nem is akartam tőlük semmit sem, hisz nem is ismertem őket, de hallották rólam, hogy jó fej meg humoros fiú vagyok és azt mondták szeretnéke megismerni stb.
2013. nov. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mert a saját korosztályodban egy lány sem állna veled szóba, mert pisisnek néznének!
2013. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látom te sem vagy tisztában a pedofília fogalmával. Az azt jeleneti, hogy kifejezetten a fejletlen, kislányos formákra gerjedsz, gondolok pl a 8 éves kislányokra példának. Ez nem mondható el egy tinilányról általában. Én is fiatalabb lányt szeretek, mint én. És?
2013. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod alapjan is max 15-nek gondoltalak volna. A 14 eves szerintem meg gyerek. 16-17 már ok.
2013. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!