Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá ha a barátotok lefeküdne anyukáddal?

Figyelt kérdés

korotokat is légyszi :)

köszi,puszi



2016. jan. 2. 01:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
Orulnek neki :):):):):)szerinted? :D
2016. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
:DDD Hát nagyot csalódnék. Legfőképpen az anyámban.
2016. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy komoly kérdés?:D

Nagyon kiakadnék, mert a nekrofília elég para dolog... De ha a körülmények mások is lenének és tegyük fel barátom is lenne és édesanyám is élne még, sőt egy vonzó milf lenne, akkor is kiakadnék. Melyik lány nem? Vagy amelyik nem az sajnálom, de tuti nem százas. Nyilván nem szabad megfeledkezni a különböző lehetséges körülményekről, de az tuti, mindenképp kosár és egy kisebb sokk lenne a vége. Ugye nem mindegy, hogy a lány előre tud-e róla. Az sem mindegy, hogy az anyja belemegy-e, mert ha igen, és a lány csak később tudja meg, egy életre elromolhat az anyával a kapcsolata. Bár ha ez így megtörténhetett, addig se lehetett minden jó arrafelé...

Mindenesetre lényeg a lényeg, ez beteg. Ez az anya lánya dolog, nagyon creepynek és bizarrnak tűnik számomra. Csak gondolj bele egy pillanatra. Téged nem zavarna, ha egyszer csak megjelenne veled szemben a barátnőd és közölné "Képzeld Édes, tegnap apáddal töltöttem az éjszakát. Ja, és sokkal jobb volt, mint veled valaha!"? Ha így sem tűnik furának az egész, akkor nem tudom mi van.:D

16/L

2016. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Fiú vagyok. Én majdnem megtettem, de nem barátnő anyjával, hanem haver anyjával.

Nem történt meg a dolog, de kevesen múlt.

Utólag már bánom, nem is kicsit.

Haverommal alig beszélek azóta, mert kellemetlen.

Nem tud róla, és nem is szeretném, hogy megtudja.

(Akinek megfordulna a fejében, hogy kamu, amit írtam, az légyszives tartsa magában a véleményét...Baromság lenne ilyet kitalálni.)

2016. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

Iszonyú dühös és csalódott lennék.

Nem tudom, hogy a barátomnak megtudnék-e valaha bocsátani.Ez vonatkozik anyámra is. Lehet,hogy jó ideig látni sem bírnám őket.

20/L

2016. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
A barátomtól elbúcsúznék (ez lenne eddigi életem legegyszerűbb szakítása, ahol nem lenne szükség hosszú és fájdalmas beszélgetésre), azt meg őszintén szólva nem tudom megmondani, hogy anyukámmal hogyan változna meg a viszonyom hosszú távon.
2016. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

sztem van ijen nem csak a filmeken.

kiéhezett mamák néha csak 40 évesek akik jol tartják magukat felajánlják vagy könnyűvérűen viselkednek a fiuval

bármibe bele mennek akár csak kiveri neked vagy ha csak orál

de ha már ő is felizgult akkor odateszi neked a suncit hogy nyald te is meg rakdmeg jol

sok ijenről hallottam meg volt amejiket ki is próbáltam, haver anyósához mentem villanyt szerelni és természetben fizetett azóta garanciális javitáson vagyok

2016. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%
Anyámat letagadnám, soha az életben nem lennék hajlandó őt családtagomnak, vagy egyáltalán embernek tekinteni, megszüntetnék vele minden kapcsolatot. A barátomat pedig kidobnám és szintén soha többé nem lennék rá kíváncsi.
2016. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

Mi a szar???! Beszállnék harmadiknak!! :D

19/L

2016. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%
A barátomat kidobnám, anyukámtól meg elköltöznék! (de Peti sose tenne ilyet! <3 és anya se!)
2016. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!