Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan rondának számító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan rondának számító barátnőtök/barátotok, aki jó fej volt, és annyira jó az ágyban, hogy nem bírtatok vele szakítani?

Figyelt kérdés

Pl. Annyira laza, bevállalós, nyitott, hogy nagyon kedvetekre való volt kettesben, ám megjelenni vele a külcsín miatt kissé ciki volt.

Mit tettetek? Őt választottátok és felvállaltátok, vagy a mások véleménye, a külsője miatt elhagytátok?



2015. dec. 12. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, hiszen ha szamomra ronda, akkor miert kezdjek vele?!
2015. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szexelne valaki olyannal, akihez nem vonzódik? Baromság.
2015. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexnél a kémiának minimum működnie kell, szóval nem.
2015. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Félreértettétek! Mások által rondának tartott partnerről van szó.

Persze, olyan helyzet is van, mikor hosszas együttélés alatt a másik megcsúnyul. (nem ad magára, meghízik, elhagyja magát)


A kérdésem, abból eredt, hogy van 2-3 ismerősöm, akik olyan ronda nővel élnek együtt, hogy bottal sem piszkálnám meg őket, miközben a pasik jóképűnek mondhatók, kettő még sportos is. :-o Eléggé fura számomra!

(És itt most nem az én ízlésem hibádzik, mások is így látják őket. Egyik férfiú huszonéves és úgy ismerem, van, ill. volt ízlése a partnerkeresésben. Jelenlegi párja legalább 120 kiló, magas, csontos... birkózni nem mernék vele :-) Mindez mellett lusta, egyáltalán nem csinos, és nem is okos vagy értelmes. (családja sem tudja, mi tartja a férfit mellette)

Másik férfi középkorú, nejem irtóra igénytelen lett. Manapság hozza a klasszikus mesebeli boszorkány imázst. (fogatlan, haja szénaboglya, ruhái cseppet sem nőiesek, természete is banyaszerű lett)

A harmadik úriember pedig elvált, és összeállt egy hasonló boszorkánnyal. Önként és dalolva. :-o

Nem értem ezeket a pasikat!

2015. dec. 12. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:

:-D

Ezt jól elírtam: "nejem irtóra igénytelen lett"

Úgy akartam írni: "neje irtóra igénytelen lett"

Szerencsére, az én feleségem bájos, okos, igényes!

2015. dec. 12. 14:56
 6/8 anonim válasza:
Akkor meg nem mindegy? Menj aludni!
2015. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:-)
2015. dec. 12. 23:19
 8/8 anonim válasza:

Hiába szép a nő és jó vele megjelenni, mert legtöbbet kettesben vagy vele így inkább legyen jó fej, értékes partner és jó az ágyban. A barátaid teljesen normálisak hogy ilyen nővel vannak, a hiba szerintem a te készülékedben van!

Nekem is volt csúnyácska barátnőm, de jó fej volt és nagyon aktív és nyitott volt szexben, de aztán más ok miatt szakítottunk, másban nem passzoltunk össze. Abban viszont sajnáltam őt hogy annak ellenére hogy okos, intelligens lány volt, munkájában is nagyon jó, végzettsége és ajánlásai is jók voltak nehezen kapott munkát külseje miatt. Mindenhol inkább butus de baba csajokat vettek fel helyette. Szar ez a világ, mindenki csak a külcsínyt nézi.

2016. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!