Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Idősebb vagy fiatalabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Idősebb vagy fiatalabb?

Figyelt kérdés

Lányok szexuális kapcsolatnál? Hány éves volt a legidősebb,legfiatalabb személy akivel voltál?Tapasztalatok?

kor?


2016. jan. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

1 évvel idősebb tőlem a legfiatalabb és 11 évvel idősebb tőlem a legidősebb.

Az egyik egy barátság extrákkal volt, én 17 éves voltam, a srác 18, majd pedig pár hónappal később voltam egy 28 éves pasival is.

Mindkettővel jó tapasztalataim voltak.

2016. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfiatalabb 17, legidősebb 67 éves volt. Közben eltelt pár év :)
2016. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinnem ,hogy a kor mervado a szexualisteljesitmenynel. Inkabb tapasztalat fuggo. Max annyibol ,hogy aki idosebb valoszinuleg talan tobb csajjal volt...

de ez inkabb pasi fuggo. Mint kor. Lehet fiatal es idos is lelkes. Es az is szamit memnyire vagytok osszeszokva ...sokadik szexnel mar ranezesre tudja mi a jo Neked.


En bevallom csak sajat korosztalyommal voltam. 18 eves volt a legfiatalabb anno,az elso pasim,es 32 most a ferjem. Mindkettovel jo volt;)

2016. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 eves volt az elso baratom, en akkor 17. Jo volt vele.

20 voltam mikor megismertem a ferjem, o akkor 31 volt. Vele egyenesen isteni!

Most toltottem a 29et

2016. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első másfél évvel volt idősebb nálam, én 16, ő 18 volt, amikor összejöttünk és 4 évig voltunk együtt. Már volt előttem mással, de együtt szoktunk össze, a szerelem miatt volt csodás.

A második srác egy évvel volt idősebb, viszont amikor lefeküdtünk, mindketten 21 évesek voltunk. Ő volt a legtapasztaltabb eddig, sose fogom elfelejteni, hogy mit művelt velem, ilyet még exem se tudott. :D

A harmadik meg csak pár héttel volt idősebb nálam, abszolút tapasztalatlan srác, szóval nem rengetett annyira meg, de legalább lelkes tanuló.

2016. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb 7 hónappal. Hát izgalmas volt, de mivel nem volt nagy a korkülönbség, nem volt semmi érdekes. Idősebb 8,5 év, na az izgalmas volt, szerettem, hogy ő az irányító fél, és férfias. :) 20L
2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!