Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyomulós roma pasi. Hagyjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós roma pasi. Hagyjam magam, vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Még ősszel ismertem meg, egy szórakozóhelyen és azóta nem száll le rólam. Amúgy jó pasi, jó a stílusa, idősebb nálam, pénze is van bőven, meg izmos (valamiért vonzódom az izmos roma pasikhoz :D), tehát minden megvan benne, amit én szeretnék, de már idegesítő a nyomulása....Egyszer elém jött a sulihoz, hogy legyek vele délután, oké belementem, elvitt vásárolni meg ebédelni és egyébként jól elvoltunk, este vitt haza, de akkor meg akart csókolni, csak nem engedtem... Meg olyan is volt hogy hatalmas virágcsokrot küldött nekem, egyenesen be a suliba, ott várt a portán, meg az üzenetei is..

Szóval igazából édi, meg valahol imponál hogy teper, de már nagyon tapadós, folyton, van hogy egész éjjel írogat, küldi az ilyen dalokat, hogy beléd estem meg veled érzem, és egy idő után már úgy érzem, megfulladok tőle...de közbe meg olyan jó pasi... :/

Mit csináljak vele? Le kéne koptatni, de úgy érzem, hiányozna is ha nem lenne...

18L


2016. jan. 2. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Az agyhalott 18 éves
2016. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Csak a pénzébe vagy szerelmes másba nem!!!
2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd magad, aztán majd a lapostetveket is vakargathatod le magadról. :D

De ha vonzódsz a hurkás tarkóju, kigyúrt roma pasikhoz, akinek a tarkóredője közé befér egy fém 100-as, legyél vele nyugodtan.

Te döntésed, ne mi szavazzuk meg ezt neked.

2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Hányszor írod még ki ma ??
2016. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Miért kell általánosítani, hogy minden roma egy igénytelen mocsok?

Szerintem abból, amit leírtam, elég egyértelmű, hogy igényes pasi, baromi sokat ad magára és meg is van az eredménye, mert nagyon jól néz ki!..

2016. jan. 2. 23:38
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi köze a kérdésnek ahhoz, hogy roma?
2016. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon durván udvarol, az később nagyon durván megalázza a megszerzett nőt.

25/N

2016. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatot poénnak szántam, ha nem esett még le. :D

Sajnos sok gazdag roma srácot ismerek, meg akar dönteni és ennyi. Azért nyomul.

Egyébként, van szád, amit nem csak evésre tudsz használni. Ha sok neked a nyomulása, azt közöld vele.

2016. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy az élő példa arra, hogy miért nem költök egyetlen nőre egy forintot sem. :)
2016. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy strici, aztán majd strichelésre kényszerít és elvesz minden filléredet. Mit gondolsz, honnan a gazdagsága, a legyek hordják neki össze ?
2016. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!