Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik "rezgős játékot"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "rezgős játékot" ajánlanátok nekünk, párnak?

Figyelt kérdés

Párom (Ff,Nő) túl durva vibrátorral lepett meg, így azt nem szívesen vesszük elő. Mindenféle gyöngyös, pöckös, dörzsölős, ráadásul undorító színe van! Nagyon kedves ajándéknak indult és milyen örömmel hozta nekem! De mámor helyett fájdalmat okoz!


Mindenképp olyat keresek, ami puha (hajlik, nem ilyen zselébe rejtett bot keménységű, mint ez), sima és persze a legfontosabb, hogy nem lóról vagy csillámpóniról van formázva. :D Remélem, értitek mire gondolok!


NMC Handy, Sweety, Colt, Nature és Lybaile Realistic fantázianévvel találtam eddig diszkrétebb modelleket, Rebel is van szép, de az nem rezeg!


A keret 4-7 ezer Ft. Ki melyiket vinné kedveskedni és közösen szórakozni? Vettetek már ezekből, tényleg olyan bőrszerűen selymesek, mint amit ígérnek?


Köszönöm a tippeket!

25N



2016. jan. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen nézzetek be egy szexshopba (ha van a lakóhelyetek környékén) és ott bőven lehet válogatni, mindenféle fajta van. és az eladók is készséggel segitenek, nem kell szégyenlősködni.
2016. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos itt a környéken nincs igényesebb üzlet, voltunk már, de egyszerre néztünk össze és menekültünk ki!


Direkt a hetero kérdések közé írtam ki, köszönöm a kedves üzenetes invitációkat, de én és a párom szeretnénk kizárólag együtt, kamerák nélkül, "normál" hetero kapcsolatban élni! :)

2016. jan. 3. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En tojásvibrit ajánlanék... A távirányítós igaz kicsivel drágább, de szerintem izgibb is. Otthon, utcán, társaságban, és ha nyitott vagy nem csak puncis élvezetre, akkor míg párod farka a szokott helyen van ez a gáton túlról segíthet, feszítő érzés nélkül 😉
2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez is jó ötlet én is nézegettem! Egyelőre még hadd élje ki a vizuális vágyait, ezért keresek olyat, hogy kellemes legyen ő pedig lássa! :) (Próbálok a rengeteg kiskorú olvasó miatt diszkrétebben fogalmazni, de igen szoktuk és arra is lesz használva!)
2016. jan. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!