Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érdemes lezárni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes lezárni egy hirtelen jött egyéjszakás kalandot?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy aki már szexelt szórakozóhely wc-jében, éjszaka a sötét parkban vagy bármi ilyen helyen, az mit csinált, miután megtörtént az aktus? Ha háznál vagyunk, akkor teljesen egyértelmű: alszunk egyet, aztán másnap elbúcsúzunk és ennyi. Vagy még akár aznap, mert mindketten tudjuk, hogy nem lesz több. De mi a helyzet akkor, amikor ott vagy egy diszkóban, felszedsz egy csajt és bementek a wc-be, ott megtörténik a dolog, mit csináltok utána? Táncoltok tovább együtt? Vagy külön-külön buliztok utána? Hazamentek mindketten? Vagy mégis mi a megszokott? Tudom, hogy nincs két ugyanolyan eset és alapvetően nem is tanácsra lenne szükségem, csak véleményekre, élményekre.

Ha válaszoltok, kérlek írjatok kort és nemet is! Előre is köszönöm!



2016. jan. 3. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhúzod a slicced, kimés a sloziról, és kérsz még egy sört

A csaj meg fogja a következő pasit magának

38f

2016. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
konkrétan hol és mi történt? mert igy könnyebb lenne válaszolni is.
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Stílusos!


#2: Sehol és semmi, pont ezért kérdezem, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban, ha esetleg a közeljövőben ilyenre kerülne a sor, tudjam, az emberek többsége mit tenne.

2016. jan. 3. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhúznám a sliccet, adnék egy puszit az arcára és elsőnek mennék ki a klozet ajtón.



25F

2016. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Akárcsak az első.
2016. jan. 4. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, volt részem egyéjszakás kalandban, illetve abból is két éjszaka lett, de nekem soha életemben eszembe nem jutott volna WC-ben szexelni. Ennél lejjebb már nem nagyon van, szerintem.

Én neten ismertem meg a férfit, akivel később az ő lakásán megtörtént az együttlét. Igaz, a megismerkedés után két hónappal, mert addig sokat chateltünk és telefonon beszélgettünk.


Azt gondolom, ha csak egyéjszakás kalandot szeretnél, akkor is meg lehet oldani kultúráltabban, mint az utcán vagy egy WC-ben. Ennyi igény legyen már.

2016. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az igényességemmel ne legyen problémád, tudom a határokat. Ha tervezi az ember a dolgot, akkor nyilván megadja a módját. A kérdésemben pont ezért ott van, hogy "hirtelen jött". Tehát nem hónapok óta tervezgetett, átgondolt szitu. Az más. Itt a spontaneitáson van a hangsúly. Ha olyan helyzetben vagy, hogy épp valamilyen oknál fogva nem akarod hazavinni a nőt és mondjuk úgy alakul a dolog, hogy valahol megtörténik (mert mindketten benne vagytok, nem akarjátok kihagyni a lehetőséget), akkor mi a helyes lezárás?

De egyébként jogos, amit írsz, nyilván nem a legjobb hely egy undorító, széthugyozott wc. Nem is volt még ehhez szerencsém, csak sok olyan sztorit hallottam már, ahol a klotyó volt a helyszín...

2016. jan. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!