Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kocsmában, bárban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kocsmában, bárban érdemes szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés

Van a közelünkben három kocsma, az a tipikus "sarki kocsma" stílusú, időnként beugrok egy sörre vagy egy vodkára, de nemhogy csajt, de még öregasszonyt se láttam bent soha, csak mattrészeg kövér öreg bácsikat és nem vagyok meleg gerontofil.


Nem vagyok egy Casanova, amerikai filmekben mindig azt látom, hogy kocsmákban keresnek az emberek szexpartnert, de ott csajok is vannak bent.



2015. dec. 19. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Azok nem "kocsmák", hanem pubok, amik egyfajta közösségi helyként funkcionálnak kint. Ne hasonlítsd össze a kettőt, nem azonos céllal mennek az emberek ezekre a helyekre.


Ha amerikai filmek alapján akarsz csajozni, akkor keress kávézokat, vagy pubokat.

2015. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Talán nem a faluba vagy a város legszélén kellene próbálkoznod ahova senki nem jár csak a helyi nyugdíjas alkesz csoport.
2015. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a sarki, kripli, lepukkant kocsmákban vannak csajok. Ott csak alkeszek vannak. Színvonalasabb helyeken találkozhatsz velük. Amerika nem Magyarország. Kettőt ne keverd. Valami igényesebb Non Stop bárban keresgélj, ha van a környéken.
2015. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!